Buse Terim kimdir?

1990’da İstanbul’da doğdu. Yüzyıl Işıl Lisesi’nden mezun olduktan sonra New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği okudu. Blogger olarak başladı. bugün "yeni medya"nın aktif oyuncularından biri olarak dijital dünyanın bütün mecralarında. Peki, Buse Terim kimdir ve kaç yaşındadır, kiminle evlidir? Detaylar haberimizde...

Buse Terim kimdir? 1990’da İstanbul’da doğdu. Yüzyıl Işıl Lisesi’nden mezun olduktan sonra New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği okudu. Blogger olarak başladı. bugün "yeni medya"nın aktif oyuncularından biri olarak dijital dünyanın bütün mecralarında. Kurucusu olduğu BT Moda İletişim Ajansı’yla markalar için projeler geliştiriyor, trendleri belirleyen global firmaların “influencer” listesinde yer alıyor. Moda ve lifestyle temalı hesabı Instagram’da 1 milyon kişi tarafından takip ediliyor. Youtube için kendi TV şovunu çekiyor. Peki, Buse Terim kimdir ve kaç yaşındadır, kiminle evlidir? Detaylar haberimizde...

buse_terim_kimdir

BUSE TERİM KİMDİR?

Buse Terim, 21 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. A Teknik Direktör Fatih Terim‘dir. Merve adında ablası vardır. Okuduğu Yüzyıl Işıl Koleji’nden 2007 yılında mezun oldu. 2011 yılında da New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği bölümünü bitirdi. Burberry, Dolce&Gabana, Elle Dergisi ve Ralph Lauren gibi markalarda staj yaptı. Mezuniyetinin ardından çok sevdiği New York‘u terk ederek İstanbul’a döndü.

buse_terim

Hobi olarak öğrencilik yıllarında başladığı moda blogger’lığını daha profesyonel bir platforma taşımak için kolları sıvadı. Blogunda stil ipuçlarından sezonun trendlerine kadar her şeyi incelerken, bir yandan da ünlülerin gardıroplarına girerek stillerini inceliyor ve ‘her karakter ayrı bir gardırop‘tur mantığı ile çalışıyor.

New York, Paris, Milano, Londra gibi uluslararası moda sektörünün en prestijli moda haftalarına düzenli olarak katılarak tecrübelerini hem kendi websitesinde, hem de konuk yazar olarak Türkiye’nin en çok takip edilen gazete ve dergilerinde okuyucularına aktarıyor.

Öğrenmekten vazgeçmeyen Buse Terim‘in, Moda Haftalarında sokaklarda stil gözlemleri yapmak ise en keyifli özel zevkidir.

buse-terim-den-ingilizce-notla-instagram-9236540_8607_o

Kendini yenilemek ve dijital dünyanın sağladığı özgürlüğü Buse’ce bir vizyonla birleştirmek için çabalayan Buse Terim, kısa süre önce tamamen yenilediği www.buseterim.com.tr ‘de Türkiye’nin en çok takip edilen moda figürü olma özelliğini sürdürüyor.

Buse Terim, 16 Mayıs 2014 tarihinde Volkan Bahçekapılı ile evlendi. Soma faciasıyla ertelenen düğün 6 Haziran 2014 tarihinde yapıldı.

fatih_terim_ve_kAzA_buse_terim

2014’te Volkan Bahçekapılı ile dünyaevine giren Buse Terim Bahçekapılı, Ekim 2016’da ilk kez anne olmuştu. Buse Terim dünyaya gelen kızına Nil ismini vermişti.

27 yaşındaki Buse Terim, Posta'dan Müge Dağıstanlı'nın haberine göre ikinci çocuğuna hamile olduğunu müjdeledi. Bu haber Terim Ailesi ve üçüncü kez dede olmaya hazırlanan Fatih Terim'i sevince boğdu.

Buse Terim kimdir? ile ilgili etiketler Buse Terim kimdir kaç yaşındadır kiminle evli
GÜNÜN VİDEOSU

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti'nin dağıldığını gözyaşlarıyla duyurdu

Ermeni spiker, sözde Dağlık Karabağ Cumhuriyeti’nin feshedildiğini bildirirken, gözyaşlarını tutamadı. O anlar sosyal medyada gündem oldu.