Burak Yılmaz ve İstemi Atilla yeniden evleniyor!

Hürriyet Kelebek yazarı Mehmet Üstündağ, Lille takımıyla 2 yıllık sözleşme imzalayan Burak Yılmaz ve İstem Atilla'nın yeniden nikah masasına oturacağı haberini verdi.

İşte Mehmet Üstündağ'ın konuyla ilgili kaleme aldığı yazısı şu şekilde:

"Lille takımıyla 2 yıllık sözleşme imzalayarak Fransa’ya uçan yıldız futbolcu Burak Yılmaz, gitmeden önce eski eşi ve çocuklarının annesi İstem Atilla ile dini nikâh kıymış. 

"FRANSA'YA GİTMEDEN ÖNCE İLİŞKİLERİNE BİR İSİM KOYMAK İSTEMİŞ"

Hatırlarsanız, haziran ayında çiftin yeniden evlenmek için karar aldığını yazmıştım. Çift, Fransa’ya gitmeden önce ilişkilerine bir isim koymak istemiş.

Burak Yılmaz ve İstemi Atilla yeniden evleniyor!

Burak Yılmaz ve İstem Atilla, 2009 yılında nikâh masasına oturmuş ve iki kız çocuğu sahibi olmuştu. Ancak çiftin evliliği 2018 yılında sona ermişti.

Yakın dostları Emre Belözoğlu’nun araya girmesiyle ikili, kızlarının hatırı için kararlarını yeniden gözden geçirmiş ve 1 yıl sonra yeniden birlikte yaşamaya başlamıştı.

 ALYANS TAKILDI

Yılmaz’ın eşine yeniden evlenme teklif etmesiyle de çift, ikinci kez nikâh masasına oturma kararı almıştı. Önden dini nikâhı kıyan ikili, resmi nikâhlarını ise Fransa’da Türk Konsolosluğu’nda kıydıracak.  Kızları Nazlı ve Derin için Lille’de okul bakan Yılmaz, geçen cuma Fransa’ya uçtu.

Burak Yılmaz ve İstemi Atilla yeniden evleniyor! - Resim : 2

Özel uçakla Lille’e giden Yılmaz, sosyal medya hesabından el salladığı bir fotoğraf karesini paylaştı. İlk dikkatimi çeken ise parmağındaki alyans oldu!

Kariyerinde yeni bir sayfa açan Burak Yılmaz, özel hayatında da yeni bir sayfa açarak, eski eşiyle sil baştan yapacak. Daha önce yazdığım gibi çiftin bu kararı en çok kızları Nazlı ve Derin’i mutlu edecek belli ki!"

 

 

Burak Yılmaz ve İstemi Atilla yeniden evleniyor! ile ilgili etiketler Fransa Burak Yılmaz evlilik İstemi Atilla