Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Bugün televizyon ekranlarında yayınlanacak olan gizemli animasyon filmi Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi filmi ailecek keyifle izlenen filmler arasında yer alıyor. 2019 yapımlı animasyon filmin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. İşte filme dair detaylar..

Ahmet Erdal'ın yönetmenliğindeki Bulmaca Kulesi, Dev Kuşun Gizemi filminin senaryosunu aynı zamanda yönetmen olan Ahmet Erdal ile beraber Ahmet Ercan yazdı.Özellikle çocukların severek izleyeceği animasyon filmin oyuncuları arasında Selay Taşdöğen, Olcay Yusufoğlu ve Gökhan Erciş bulunmaktadır. Peki Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

BULMACA KULESİ: DEV KUŞUN GIZEMİ FİLMİ KONUSU

Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi, Dev Kuş’a ulaşmak için zorlu bir maceraya atılan Aslı, Can ve Mert'in hikayesini konu ediyor. Bir kaza geçiremm Aslı, Can ve Mert, kendilerini başka bir boyutta bulur. Bulmaca Kulesi denen yere ışınlanan gençler, burada karşılarına çıkan gizemleri çözmeye çalışır. Bu macera sırasında Aslı, Can ve Mert'İn yolu kulenin koruyucusu ve mimarı olan Lugaz Efendi’nin sevimli robotu Lugit ile kesişir. Lugit’le birlikte Kulenin düşmanı Hüdaverdi’nin tuzaklarını bozan gençler, artık kuleden ayrılmaya karar verir. Hüdaverdi’nin hükmettiği tehlikeli bir bölgeye ulaşan Aslı, Can ve Mert, bu sırada Dev Kuş'un yuvasında buluşmak üzere Lugit ile ayrılır. Dev Kuş'a ve Lugit'e ulaşmak için yola koyulan gençler, kendilerini bulmacalarla dolu bir maceranın içinde bulur.

BULMACA KULESİ: DEV KUŞUN GİZEMİ FİLMİ OYUNCU KADROSU

-Selay Taşdöğen
-Olcay Yusufoğlu
-Gökhan Erciş

Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? ile ilgili etiketler Bulmaca Kulesi
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da ilginç hırsızlık! An be an kaydedildi!

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde güpegündüz yaşanan hırsızlık vakası pes dedirtti.