Bücür filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

17 Ağustos Show TV yayın akışında yer alan Bücür adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Bücür hangi kanalda? Bücür oyuncuları kimlerdir?

17 Ağustos Show TV yayın akışında yer alan Bücür adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Bücür filmi 2008 yılında vizyona girmiştir..

BÜCÜR FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Bücür, annesini bulmaya çalışan genç bir delikanlının bu süreçte atıldığı maceraları konu ediyor. Zamanını bilgisayarın başında geçiren, ultra zeki bir çocuk olan Umut tam bir bilgisayar dehasıdır. Annesini hiç görmeyen ve onun kim olduğunu merak eden Umut, onuncu yaşına basmadan önce annesini bulmaya karar verir. Annesini bulmak için internet ve teknolojiden yardım alan Umut üstün becerileri sayesinde annesini izine rastlar. Annesi ile ilgili öğrendiklerinden sonra İstanbul’un yolunu tutan Umut burada bir tesadüf eseri Özge’ye rastlar. Annesini bulmak için sadece 3 günü olan Umut, Özge ile birlikte kendilerini türlü belaların içinde bulur. Genç delikanlı bir yandan annesini bulmaya çalışırken bir yandan da Özge ile peşlerine düşen adamlardan kurtulmaya çalışır.

BÜCÜR FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Umut Kırca

Oyuncular: Berat Efe Parlar, Seren Şirince, Seçkin Özdemir

Tür: Komedi, Aile

Yapım Yılı: 21 Eylül 2018

Bücür filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? ile ilgili etiketler Show TV Bücür filmi film konusu nedir oyuncuları kimlerdir yayın akışı nerede çekilmiş