Bitirim İkili 2 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

1999 yılında yayınlanan Bitirim İkili filminin devam filmi olan Bitirim İkili 2 filmi bugün televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Aksiyon severlerin bayılarak izleyeceği filmin konusu ve oyuncu kadrosunda oldukça dikkat çekici. Peki Bitirim İkili 2 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Aksiyon ve macera sevelerin bayılarak izleyeceği film, 26 Ekim 2001 tarihinde sinemaseverler ile buluşmuştur. Yönetmenliği Brett Ratner'ın üstlendiği filmin konusunu Jeff Nathanson ele almıştır. Oyuncu kadrosunda aksiyon filmlerin olmazsa olmazı  Jackie Chan vardır. Peki Bitirim İkili 2 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Bitirim İkili 2 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

BİTİRİM İKİLİ 2 FİLMİ KONUSU

ABD'nin Los Angeles eyaletinde polis departmanında dedektif olarak görev yapan James Carter'ın tatil amacıyla gittiği Hong Kong'a gelmesi ile macera başlamıştır. Tatil için çok aşırı derecede heyecanlanan Carter, Amerikan Elçiliğinde bir bombanın patlamasının ve çok büyük bir paranın kaçakçılığını inceleyen iki görevlinin hayatının sonuna sebep olmasının ardından kendisini davanın içinde bulmuştur. Böylelikle işini çok seven Hong Kong Kraliyet Teşkilatında baş müfettiş olarak görev yapmakta olan Lee kişisel nedenlerden dolayı tatilin keyfini çıkarmak isteyen Carter'ıda yanına alarak durumu incelemek için harekete geçmiş ve suçluların ardına düşmüştür.

BİTİRİM İKİLİ 2 FİLMİ OYUNCU KADROSU

Dedektif James Carter: Chris Tucker
Müfettiş Lee: Jackie Chan
Isabella Molina: Roselyn Sanchez
Ricky Tan: John Lone
Hu Li: Zhang Ziyi
Steven Reign: Alan King
Sterling: Harris Yulin
Yüzbaşı Chin: Kenneth Tsang

Bitirim İkili 2 filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? ile ilgili etiketler Bitirim İkili
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da ilginç hırsızlık! An be an kaydedildi!

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde güpegündüz yaşanan hırsızlık vakası pes dedirtti.