Bıçaklar Çekildi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Bugün televizyon ekranlarında yayınlanacak olan Bıçaklar Çekildi filmi 2020 yılında sinema severler ile buluştu. Polisiye ve komedi türündeki filmin orjinal adı Knives Out'dur. İzleyiciler tarafından konusu ve oyuncu kadrosu merak edilmektedir. Peki Bıçaklar Çekildi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Muhteşem filmi kaleme alan Rian Johnson, aynı zamanda filmin yönnetmenliğini üstlenmiştir. 11 Ocak 2020 yılında vizyona giren film Polisiye ve komedi türündedir. İzleyicilere keyifli anlar yaşatan film bugün Star TV'de 20:00 sinema severler ile buluşacaktır. Filmin oyuncu kadrosunda Marvel sinematik evreninin Kaptan Amerika'sı Chris Evans, 2 Oscar adayı Michael Shannon, son olarak Harrison Ford ve Ryan Gosling ile birlikte Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı filminde rol alan Ana de Armas ve Lakeith Stanfield gibi isimler yer alıyor.

Bıçaklar Çekildi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

BIÇAKLAR ÇEKİLDİ FİLMİ KONUSU

Bıçaklar Çekildi, ünlü bir yazarın ölümünün ardındaki sırrı ortaya çıkarmaya çalışan bir dedektifin hikayesini konu ediyor. Ünlü bir suç romanı yazarı olan Harlan Thrombey, 85. yaş gününde evinde ölü bulunur. Meraklı bir araştırmacı dedektif olan Benoit Blanc, gizli bir şekilde cinayet araştırmasında yer almaya başlar. Harlan Thrombey'nin ailesine soruşturma için başvurulur, ancak aile tam anlamıyla hiçbir işe yaramazdır. Blanc, tüm bu yüzeyde görünenlerin altını kazımak ve tüm yalanları ortaya çıkararak Thrombey'nin ölümünün ardındaki gerçeği bulmak için zorlu bir mücadeleye girişir. Dedektif, araştırmasını ilerlettikçe, saklı kalan birçok gerçek ortaya çıkar.

BIÇAKLAR ÇEKİLDİ FİLMİ OYUNCU KADROSU

Daniel Craig
Chris Evans
Ana de Armas
Jamie Lee Curtis
Michael Shannon

Bıçaklar Çekildi filmi konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da ilginç hırsızlık! An be an kaydedildi!

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde güpegündüz yaşanan hırsızlık vakası pes dedirtti.