Basketbolcu Cedi Osman ile oyuncu Ebru Şahin evleniyor mu? İşte merak edilen açıklama

Hercai dizisinde canlandırdığı Reyyan karakteriyle gönüllerde taht kuran 27 yaşındaki güzel oyuncu Ebru Şahin ile kendisinden bir yaş küçük basketbolcu sevgilisi Cedi Osman'ın, 2022 yılının Eylül ayında nikah masasına oturacakları konuşuluyordu. Alaçatı'da görüntülenen güzel oyuncu evlilik sorularına cevap verdi.

3 sezon boyunca atv ekranlarında izleyiciyle buluşan Hercai dizisinin Reyyan'ı Ebru Şahin, dizinin final yapmasının ardından sevgilisi Cedi Osman ile birlikte Maldivler tatiline çıkmıştı. Şimdilerde yeni projesinin hazırlığı içinde olan Şahin, Alaçatı'da görüntülendi.

Ebru Şahin


Rol aldığı dizinin final yapmasıyla tatile çıkan Ebru Şahin, geçtiğimiz gün Alaçatı'da objektiflere takıldı. Gazetecilerle konuşan Şahin, sadece bir iki günlüğüne geldiğini söyledi.

 

Milliyet'ten Deniz Boy'un haberine göre; Güzel oyuncu, "Yeni proje için çekimlere başladık eğitim aşamasındayız. At binmek kılıç kullanma ok atma gibi eğitimler alıyoruz. Çok yoğun ve zorlu ama keyif alarak yapıyoruz. Hocalarımız da çok iyi." ifadelerini kullandı.

Ebru Şahin

''HER ŞEY ÇOK GÜZEL GİDİYOR''

Basketbolcu sevgilisi Cedi Osman'ı soran muhabirlere Şahin, "Şu an Kanada’da, milli takımın ile beraber. Her şey çok güzel gidiyor." cevabını verdi.

Basketbolcu Cedi Osman ile oyuncu Ebru Şahin evleniyor mu? İşte merak edilen açıklama - Resim : 3

''EVLİLİKLE İLGİLİ BİR GÜNDEMİMİZ YOK''

Yaz sonu evlenecekleri iddiasının sorulması üzerine oyuncu, "Onunla ilgili bir gündemimiz yok, çalışıyoruz. Asılsız haber. Zamanı gelince." diyerek güldü.


"BİRLİKTE GÜZEL ZAMAN GEÇİRİYORUZ"

Cedi Osman ve Ebru Şahin çifti, geçtiğimiz hafta Etiler'de görüntülenmişti. Birlikte güzel zaman geçirdiklerini söyleyen Ebru Şahin "Güzel bir tatil yaptık. Şimdi yeni bir projem var, Cedi'de olimpiyatlara hazırlanıyor." açıklamasında bulunmuştu.

AİLELERİNİ TANIŞTIRDILAR

Ailelerin tanıştığı yönünde çıkan haberler için Ebru Şahin, "Ailelerimiz yeni tanışmıyor aslında, uzun zamandır görüşüyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

Ebru Şahin

 

Basketbolcu Cedi Osman ile oyuncu Ebru Şahin evleniyor mu? İşte merak edilen açıklama ile ilgili etiketler Ebru Şahin Cedi Osman Alaçatı