Barıştılar mı? Merve Boluğur ile Mert Aydın birlikte görüntülendi

Evliliklerinde 2'nci ayı göremeyen oyuncu Merve Boluğur ile DJ Mert Aydın dün akşam Galataport’taki bir mekanda bir araya geldi. Mekandan birlikte çıkan ikili barıştıkları yönündeki soruları cevapsız bırakarak aynı araçla bulundukları yerde ayrıldılar.

2 Ekim'de Fuat Paşa Yalısı'nda nikah masasına oturan Merve Boluğur (35) ile DJ Mert Aydın (35) sadece 53 gün evli kalmıştı. İkili Beykoz Adliyesi'nde görülen duruşma 5 dakika içinde anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Boşanmanın ardından sürpriz bir gelişme yaşandı. Günler önce kısa süreli evliliklerini sonlandıran Merve Boluğur ile Mert Aydın bir araya geldi. Eski eşler dün akşam Galataport’ta bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Barıştılar mı? Merve Boluğur ile Mert Aydın birlikte görüntülendi - Resim : 2


Mekandan birlikte çıkan ikili, kendilerini bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakarak aynı araca bindi. Boluğur'un gerginliği ise dikkatlerden kaçmadı.

Barıştılar mı? Merve Boluğur ile Mert Aydın birlikte görüntülendi - Resim : 3

MERVE BOLUĞUR'DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Boluğur'un Instagram paylaşımları ise kafa karıştırdı. Eski eşine o dönem 'Kumralım' ve 'jelibonum' diye seslenen Boluğur, dün akşam Aydın ile otururken peş peşe jelibon paylaşımları yaptı. İki adet jelibonu karşılıklı koyan Boluğur önce "Yeni tanıştılar" yazdı sonra da sarı bir jelibon paylaşarak "Kumralım" notunu ekledi.

Barıştılar mı? Merve Boluğur ile Mert Aydın birlikte görüntülendi - Resim : 4

Barıştılar mı? Merve Boluğur ile Mert Aydın birlikte görüntülendi - Resim : 5

Barıştılar mı? Merve Boluğur ile Mert Aydın birlikte görüntülendi ile ilgili etiketler Merve Boluğur Mert Aydın