Araba kullanırken havaya ateş açmıştı! Murat Övüç oğlunu savunurken küfürler yağdırdı!

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün oğlu Burakcan Övüç, sosyal medya hesabı üzerinden araba kullanırken silahla havaya ateş ettiği bir video paylaşmıştı. Videonun büyük tepki çekmesiyle birlikte Övüç, oğlunu savunurken küfürler yağdırdı. Diğer taraftan Övüç, ünlü şarkıcı Fettah Can'ın, "Sabahtan akşama kadar ıslak odun lazım” sözlerine de yanıt verdi.

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç’ün oğlu Burakcan Övüç’ün otomobilinden evlere doğru rastgele ateş açtığı görüntüler sosyal medyada tepki çekti.

Burakcan Övüç gözaltına alınınca babası Murat Övüç ise oğlunu şu sözlerle savundu: "Elindeki kuru sıkı. İfademizi verdik şu an evde uyuyor sıkıntı yok."

Araba kullanırken havaya ateş açmıştı! Murat Övüç oğlunu savunurken küfürler yağdırdı!

"O ISLAK ODUNU VAR YA SENİN..."

Murat Övüç daha sonra ise oğlunu eleştiren ünlü şarkıcıya şoke eden sözler söyledi. Övüç ağzını bozdu ve "Bir takım gereksiz insanlar bir şeyler yazmış herkes hakaret etmiş. Bir tane bitik herif var ıslak odunla sabaha kadar dövmek lazım demiş; o ıslak odun var ya onu senin g....ne sokarım ben. Sen kimi dövüyorsun lan!" dedi.

Araba kullanırken havaya ateş açmıştı! Murat Övüç oğlunu savunurken küfürler yağdırdı! - Resim : 2

Murat Övüç’ün bu küfürleri savurduğu kişi ise ünlü şarkıcı Fettah Can. Can bir paylaşım yaparak “Sabahtan akşama kadar ıslak odun lazım.” notunu düşmüştü.

Araba kullanırken havaya ateş açmıştı! Murat Övüç oğlunu savunurken küfürler yağdırdı! - Resim : 3

 

 

 

Araba kullanırken havaya ateş açmıştı! Murat Övüç oğlunu savunurken küfürler yağdırdı! ile ilgili etiketler silah tabanca burakcan övüç murat övüç
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.