Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa

'Müge ve Gülşen ile 2. Sayfa' programı ekrana veda etti!
Gülşen Yüksel, Müge Dağıstanlı'yı dolandırdı mı? Zeynep Kadıoğlu: ''Okan Karacan beni 30 kadınla aldattı''
Esra Balamir'den Özge Özpirinçci'ye: ''Paçozluğa doğru gidiyor!'' Yılmaz Morgül'den Defne Samyeli'ye zehir zemberek sözler Nihat Doğan: ''Antidepresan'ı Mabel Matiz'den daha güzel okudum'' Armağan Çağlayan, Popstar Mehtap'ı yerden yere vurdu Şarkıcı Güllü'den Aleyna Tilki'ye zehir zemberek sözler Kimse o olduğuna inanmadı! Ömür Gedik'in fotoğrafı kafaları karıştırdı Aylin Coşkun'dan Günseli Kato'ya: 'Bunun gibileri bizi dangalak yapar' Kuşum Aydın canlı yayında vasiyetini açıkladı Seda Sayan ile Çağlar Ökten kavga mı etti? Camlar kırıldı, barikat kuruldu... Faruk K canlı yayında açıkladı: ''Almanya’da yaşadığım bir ilişkiden çocuğum olabilir'' 'Samsak Döveci' krizi büyüyor! Serkan Çağrı'dan Elif Buse Doğan'a şok tehdit Seda Sayan ile Çağlar Ökten'in nikahı için geri sayım başladı! İşte evlenecekleri tarih Demet Özdemir - Oğuzhan Koç aşkı bitti! Evlenmeleri bekleniyordu ama... Canlı yayında skandal! Astrolog Dinçer Güner'den yayında büyük gaf Vefat eden Ali Murat Altınmeşe ile ilgili acı gerçek... Psikolojik problemleri olduğu ortaya çıktı! Best Model'da masaj skandalı! Erkan Özerman'la ilgili iğrenç iddialara yenileri eklendi İbrahim Tatlıses ''beni tehdit ediyor'' diyerek oğlundan şikayetçi olmuştu! Şimdi ise... Murat Boz: Evcimen bir insanım! ''Hayatımda kimse yok'' demişti... Coşkun Sabah: Fakirliği bana mı öğretiyorsunuz? Sessizliğini bozdu... Hazım Körmükçü: Nafaka parası için enstrümanımı sattım! Melike Öcalan'dan Vatan Şaşmaz açıklaması! ''Baba olmak istemiyorum'' ''Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum'' demişti... Yanıt geldi! Hülya Avşar'dan İbrahim Tatlıses'i ağlatan telefon! ''Seni çok özledik...'' Müge ve Gülşen'le 2.sayfa 17 Mayıs yayını devam etmekte! Gönül Yazar 32 yaş küçük sevgilisinden ayrıldı! ''Beni Allah korudu!'' Müge ve Gülşen'le 2.sayfa 10 Mayıs yayını devam ediyor! Bebek bekliyorlar! İşte cinsiyeti...