2023 Seçimleri

Nevşin Mengü, Murat Kurum'u ve AK Parti'yi öve öve bitiremedi!
Desteğini ilan etti: Başak Demirtaş'tan İstanbul paylaşımı... CHP'de ipi çekilen Lütfü Savaş harekete geçiyor...
CHP Avcılar Belediye Başkanı Hançerli partisine isyan bayrağını çekti! İstanbul’da 7 ilçede 7 şiddetinde deprem! Sosyal medya MHP’nin İstanbul reklamını konuşuyor! Başrolde 'İmamoğlu' Demirtaş'ın kararı sonrası Portakal mutluluğunu gizleyemedi! ''İmamoğlu'nun kaybetmesi bizim sorunumuz değil!'' Kurum'dan AK Parti teşkilatına Cumhurbaşkanı Erdoğan sürprizi! Yarkadaş sinir krizi geçirdi! Özel ve İmamoğlu hakkında bomba iddialar Murat Kurum: Projeler animasyon değil gerçek! Yavaş 5 yılın proje tanıtım toplantısında konuştu! CHP'de 209 belediye başkan adayı belli oldu! CHP'nin İstanbul ilçe adayları belli oldu! Kurum acil dedi ve duyurdu: İstanbul'da 650 bin konut... Altınok'tan Yavaş'a metro çıkışı: 58 km dedi, 5 santim bile yapmadı! Cübbeli bombayı bıraktı: Başak Demirtaş'ın adaylığına iyi bakıyorum! İYİ Parti Ankara BB adayı için bomba kulis! AK Parti'de İstanbul ilçe belediye başkan adayları belli oldu! AK Parti İstanbul'un yeni yerel seçim şarkısı belli oldu! HÜDA Par yerel seçim kararını duyurdu! AK Parti'den yerel seçim sözleri! Tarih belli oldu Seçmen listeleri askıya çıkıyor! İtiraz için son tarih belli oldu AK Parti'nin yerel seçim sloganı belli oldu! İNCE’YE KUMPASTAN FETÖ’CÜ CEVHERİ GÜVEN ÇIKTI! GÖZLER KILIÇDAROĞLU’DA! Mustafa Şen: Seçim sonucu Cumhurbaşkanımızın umurunda değildi! Muhaliflerin isyanını Ceyhun Bozkurt seslendirdi! CHP seçim öncesi TİP'e 30 milyon TL verdi iddiası Şaka değil gerçek! 'Seçim sadece İzmir olsaydı Kılıçdaroğlu kazanırdı' Yeni bakanların eğitimleri ve meslekleri nedir? İşte bakanlar listesi!