Alparslan Büyük Selçuklu 19. Bölüm Fragmanı!

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen yapımı Alparslan Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı yayınlandı.

Alparslan Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı yine heyecan yarattı. Başrollerinde Barış Arduç ve Fahriye Evcen'in rol aldığı Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümünde neler olacak?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU 19. BÖLÜM FRAGMAN

Son Bölümde Neler Oldu?

Kurduğu tertiple Büst’e girip Bozan’ın kellesini alarak tahta oturan Alparslan’ın artık Vaspurakan ile arasında hiçbir engel kalmadı.

Alparslan, Vaspurakan hedefleri için neler yapacak? Büst’te Çağrı Bey adına hutbe okutup sikke kestiren Alparslan, Yınal ile karşı karşıya gelecek mi? Yınal bu durumdan rahatsızlığını Sultan Tuğrul’a söyleyecek mi? Karmatilerin yüce natık dediği Bozan’ı öldürüp ablasının öcünü alan Alparslan, obada nasıl karşılanacak?

Alparslan Büyük Selçuklu 19. Bölüm Fragmanı!

Karmati saldırısı neticesinde ağır yaralanan Nizamülmülk’ün başında bekleyen Akça’nın sırrı şifa olacak mı? Şehver’in kendi hatası sebebiyle öldüğünü anlayan Karaca bunu Süleyman’a söyleyecek mi? Süleyman bunu öğrenirse nasıl bir tavır alacak? Vaspurakan Valisi olan Dukas’ın uygulamaya koyacağı yeni kurallar neticesinde Kekavmenos ve Diyojen farklı yollara başvurmak zorunda kalırken, Alparslan Vaspurakan’ın fethi için yeni planlar yapacak.

Bozan ile iş birliği içerisinde olan Bizans, Bozan’ın ölümünden sonra Selçuklu tehlikesinden kurtulmak için hangi yollara başvuracak? Selçuklu’nun saldırısını mı bekleyecek, yoksa başka planları mı var?

 

Alparslan Büyük Selçuklu 19. Bölüm Fragmanı! ile ilgili etiketler Alparslan Büyük Selçuklu fragman
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.