Aldatmak dizisinin konusu ne? Aldatmak oyuncuları kimler? Aldatmak nerede çekildi? Aldatmak hangi kanalda, saat kaçta? Aldatmak dizisi konusu ve oyuncu kadrosu!

Aldatmak dizisi Türk televizyon dünyasını sallayan başlıca yapımlar arasında yer alıyor. Drama, psikoloji unsurlarıyla dikkat çeken Aldatmak dizisinin konusu ne ve oyuncuları gibi ayrıntılar merak ediliyor. Bu çerçevede arama motorlarında 'Aldatmak konusu' veya Aldatmak oyuncuları' gibi konu başlıkları araştırılıyor. Peki, Aldatmak dizisinin konusu ne? Aldatmak oyuncuları kimler? Aldatmak nerede çekildi? Aldatmak hangi kanalda, saat kaçta? İşte Aldatmak dizisi hakkında araştırılan detaylar...

Televizyon dünyasının son dönemdeki dikkat çekici ve etkileyici yapımlarından biri olan "Aldatmak," izleyicileri aşk dolu bir drama dünyasının içine sürüklüyor. Peki, Aldatmak dizisinin konusu ne? Aldatmak oyuncuları kimler? Aldatmak nerede çekildi? Aldatmak hangi kanalda, saat kaçta? Aldatmak dizisi gerçek hikaye mi? Aldatmak uyarlama mı?

Aldatmak dizisinin konusu ne? Aldatmak oyuncuları kimler? Aldatmak nerede çekildi? Aldatmak hangi kanalda, saat kaçta? Aldatmak dizisi konusu ve oyuncu kadrosu!

Aldatmak dizisinin konusu ne?

Dizi, aile mahkemesi hakimi olan Güzide'nin hayatına odaklanıyor. Güzide, adaleti ve dürüstlüğü temsil eden bir hakim olarak pek çok evliliği kurtarmış ve çocukların hak ettikleri sevgi ve şefkati görmelerini sağlamıştır. Kendisi, ailesiyle mutlu bir hayat sürdüğünü düşünmektedir. Ancak bir gün tesadüfen keşfettiği bir gerçek, onun hayatını kökten değiştirecektir. Güzide, ailesinin aslında sandığı gibi sağlam olmadığını ve gerçeklerle yüzleşmek zorunda olduğunu anlar. Bu noktadan sonra, ailenin temelleri sarsılacak ve Güzide, kendi hayatının en büyük davalardan biriyle karşı karşıya kalacaktır.

Aldatmak dizisi oyuncuları

Aldatmak dizisinin konusu ne? Aldatmak oyuncuları kimler? Aldatmak nerede çekildi? Aldatmak hangi kanalda, saat kaçta? Aldatmak dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! - Resim : 2

  • Vahide Perçin (Güzide Yenersoy): Güzide, dizinin ana karakteri olarak aile mahkemesinde çalışan bir hakimdir. İnsanlara adaleti ve dürüstlüğü savunurken kendi hayatının karmaşıklığını keşfedecektir.

  • Ercan Kesal (Ali Sezai Okuyan): Ali Sezai Okuyan karakteri, Güzide'nin kocasıdır ve ailenin temel taşlarından birini oluşturur.

  • Mustafa Uğurlu (Tarık Yenersoy): Tarık Yenersoy karakteri, Güzide'nin ailesinin diğer bir üyesidir ve dizinin gizemli yanlarını aydınlatan önemli bir rol oynar.

  • Yusuf Çim (Ozan Yenersoy): Ozan Yenersoy karakteri, Güzide'nin çocuklarından biridir ve aile içinde yaşanan değişikliklere tanık olur.

  • Cem Bender (Oltan Kaşifoğlu): Oltan Kaşifoğlu karakteri, dizinin dramatik yönlerini daha da karmaşık hale getiren bir karakterdir.

  • Caner Şahin (Tolga Kaşifoğlu): Tolga Kaşifoğlu karakteri, dizinin ilerleyen bölümlerinde önemli bir rol oynar.

  • Feyza Sevil Güngör (Oylum Yenersoy): Oylum Yenersoy karakteri, Güzide'nin ailesinin bir diğer üyesidir ve ailenin içindeki gerilimleri etkiler.

Aldatmak dizisi uyarlama mı?

Dizi hakkında yapılan açıklamalara göre, "ALDATMAK" adlı dizi bir uyarlama olarak yapılmış veya uyarlama bir esere dayandığına dair resmi bir bilgi bulunmamaktadır. 

Aldatmak dizisi nerede çekildi?

Dizi, İstanbul'un güzel semtlerinden Galata ve Beşiktaş gibi ilçelerinde çekilmektedir. İzleyiciler, bu mekanlarda geçen sahnelerle şehrin güzelliklerini daha yakından gözlemleyebilecekler.

Aldatmak hangi kanalda, saat kaçta, hangi gün?

"Aldatmak" dizisi, izleyicileriyle perşembe günleri saat 20.00'da ATV ekranlarında buluşacak. Dizi severler, bu tarihi ve saatleri not alarak heyecanla yeni bölümleri beklemeye başlayabilirler. Her perşembe akşamı aile mahkemesinin sırlarına tanıklık etmek için izleyici karşısına çıkacak olan "Aldatmak," sevilen oyuncu kadrosu ve etkileyici konusuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Aldatmak 1. bölüm fragmanı izle

Aldatmak dizisi izle, Aldatmak canlı izle!

Aldatmak dizisini izlemek için https://www.atv.com.tr/aldatmak internet adresinden veya buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Daha fazla dizi haberi için Superhaber'in sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve bildirimleri açarak bizlere destek olabilirsiniz. Aldatmak dizisi hakkında merak ettiğiniz detayları yorumlarda bizlere aktarabilirsiniz.

Aldatmak dizisinin konusu ne? Aldatmak oyuncuları kimler? Aldatmak nerede çekildi? Aldatmak hangi kanalda, saat kaçta? Aldatmak dizisi konusu ve oyuncu kadrosu! ile ilgili etiketler Aldatmak ATV dizi
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.