Aile dizisinin kadrosuna bomba transfer! Devin'in avukatı bakın kim olacak!

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrollerini paylaştığı Aile dizisinin yeni sezonu için geri sayım başladı. Salı akşamlarının büyük bir heyecanla izlenen dizisinin kadrosuna ünlü bir ismin katıldığı ortaya çıktı.

Oyuncuları arasında Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ, Nur Sürer, Nejat İşler, Yüsra Geyik gibi isimlerin yer aldığı Aile dizisi geçtiğimiz sezonun sevilen yapımları arasında yer alıyor. Yeni sezonu heyecanla beklenilen diziye Selin Şekerci de katıldı.

Aile dizisinin kadrosuna bomba transfer! Devin'in avukatı bakın kim olacak!

SELİN ŞEKERCİ DEVİN'İN AVUKATINI CANLANDIRACAK

Serenay Sarıkaya’nın hayat verdiği Devin’in avukatı Serap’ı canlandıracak olan Şekerci en son Kraliçe dizisinde rol almıştı.

Aile dizisinin kadrosuna bomba transfer! Devin'in avukatı bakın kim olacak! - Resim : 2

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Devin Akın’ın avukatı olan Serap ile Cihan (Nejat İşler) arasında bir bağ kurulacak. Dizi 2 ayın ardından Soykan’ların marina açılışıyla başlayacak.

 

Aile dizisinin kadrosuna bomba transfer! Devin'in avukatı bakın kim olacak! ile ilgili etiketler Aile Dizisi Selin Şekerci Serenay Sarıkaya Kıvanç Tatlıtuğ
GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da pitbull dehşeti! Kadını ve köpeğini vatandaşlar zor kurtardı: Korku dolu anlar

Tekirdağ'da köpeği ile birlikte yürüyüşe çıkan kadın, ağızlıksız ve tasmalı bir pitbullun saldırısına uğradı. Vatandaşlar kadın ve köpeğini pitbullun elinden zor kurtardı.