Aave Coin nedir? Nasıl alınır?

Kripto para piyasasıyla ilgili araştırmalar hız kesmeden devam ederken, Aave Coin bu bağlamda en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki, Aave Coin nedir? Nasıl alınır? Ayrıntılar haberimizde...

Aave (AAVE) kripto para birimi 2017 yılında Etheruem blockchain ağının temelini oluşturan ERC-20 üzerine yazılmış açık kaynaklı bir projedir. Aave Coin'in ne olduğu ve nasıl alınacağı büyük bir merakla araştırılıyor. Peki, Aave Coin nedir? Nasıl alınır? Detaylar haberimizde...

Aave Coin nedir? Nasıl alınır?

AAVE COIN NEDİR? 

AAVE tokenları daha önce LEND tokenları olarak piyasaya sürülmüş, 2020 Ekim ayında ise 100 LEND sahibine 1 AAVE vererek token ismini değiştirmiştir. Ayrıca bu geçiş esnasında da farklı kullanım alanları için ekstradan 3 milyon AAVE tokenı da üretmişlerdir. Aave (AAVE), bir DeFiprojesidir.

DeFi bünyesinde birçok proje barındıran bir terimdir. Kelime manası ile DeFi “Merkeziyetsiz Finans” demektir. Merkezi olan geleneksel finans anlayışını değiştiren, finansın tüm avantajlarını merkeziyetsiz ve çok daha kolay ulaşılabilir bir hale getirmeyi amaçlayan projelere verilen genel terimdir.

Aave (AAVE) madenciliği yapılabilen bir kripto para birimi değildir. Tüm Aave (AAVE) bakiyesi belirli aralıklarla arz edilmektedir.

 

Aave Coin nedir? Nasıl alınır? ile ilgili etiketler aave coin
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.