Zencefilli Detoks şifa dağıtıyor! Fazla kilolardan Zencefilli Limonlu Detoks ile kurtulun

Zencefilli detoks ile fazla kilolardan kurtulmanın tarifini hazırladık. Şifa içeceği olan zencefilli limonlu detoks içeceği nasıl yapılır?

Zencefil çok şifalı doğal bir besin. Zencefilli sular ise vücudu toksinlerden arındırıyor. Akciğerleri temizliyor. Soğuk algınlığına iyi geliyor. Zencefilli çay da çok şifalı olmakla beraber detoks suyu zayıflamaya yardımcı oluyor. Vereceğimiz tarifle ise haftada 3 kilo verebilirsiniz. Aç karnına içilebilen zencefilli limonlu detoks suyu arınmanızı sağlayacaktır. Peki şifalı içecek nasıl yapılır? İşte yanıtı...

ZENCEFİLLİ LİMONLU DETOKS

Haftada 3 kilo verin! Zencefilli limonlu detoks tarifi

MALZEMELER

Yarım limon,

1 litre su,

Yarım zencefil

YAPILIŞI

Bir sürahinin içerisine su doldurun. Üzerine rendelenmiş zencefili ekleyin ve yarım limonu sıkın. Malzemeleri karıştırdıktan sonra hemen tüketebilirsiniz.

Zencefilli Detoks şifa dağıtıyor! Fazla kilolardan Zencefilli Limonlu Detoks ile kurtulun ile ilgili etiketler zencefilli detoks
GÜNÜN VİDEOSU

Gezi olaylarının 10. yıl dönümünde Türkiye Komünist Partili bir grup polislere saldırdı!

Türkiye Komünist Partili bir grup, Gezi kalkışmasının 10. yıl dönümünde Taksim'de polislere saldırdı. Konuya ilişkin İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada 59 şahıs gözaltına alındığı belirtildi.