Yasemin Özilhan ekranlara kesin dönüş mü yaptı?

Mucize Doktor ile ekranlara dönüş yapan Yasemin Özilhan ilk kez konuştu.

FOX TV'de ekranlara gelen ve reytinglerde birinci olan Mucize Doktor'un bu hafta sürpriz bir konuğu bulunuyor. Yayınlandığı dönemde ekranlarda fırtına gibi esen Doktorlar dizisinde Ela karakterine hayat veren Yasemin Özilhan yine Doktor Ela olarak Mucize Doktor'un bu haftaki bölümünde yer alacak.

Yasemin Özilhan'ın Doktor Ela karakteriyle diziye katılması ile izleyiciler büyük bir sürpriz yaşarken, sosyal medyada da "Doktor Ela" etiketi gündem olmuştu. Özilhan, uzun bir aradan sonra sahnelere dönmesiyle ilgili konuştu.

2009 yılında biten Doktorlar dizisinden tam 10 yıl sonra ekranlara geri dönen Yasemin Özilhan, "Çok keyif aldım. Eski anılarımı yad ettim diyebilirim. Oyunculuk, ara verilince unutulacak bir şey değil. Sevdiğim ve özlediğim bir işti. 10 yıl sonra tekrar tatmış oldum" dedi.

 

Özilhan, "Oyunculuğu özlediniz mi?" sorusuna "Özlem oluyor. Kaç yılımı harcadığım işimi özlüyorum tabii. O tempoyu, arkadaş çevremi özlüyorum ama şu an evdeki mutluluğumu hiçbir şeye değişmem" demişti. Güzel oyuncu ayrıca diziden elde ettiği geliri bir vakıfa bağışlayacak.

Güzel oyuncu sosyal medya hesabından 10 yıl önce Doktorlar setinde birlikte çalıştığı makyözüyle brlikte olduğu fotoğrafını da "10 yıl sonra seninle yeniden" notunu paylaştı.

Yasemin Özilhan ekranlara kesin dönüş mü yaptı?

Yasemin Özilhan ekranlara kesin dönüş mü yaptı? ile ilgili etiketler Yasemin Özilhan Mucize Doktor doktorlar
GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.