Ünlü şarkıcı gözyaşları içinde yardım istedi: Marmaris diye bir yer kalmayacak!

Türkiye’nin çeşitli illerinde meydana gelen yangınlar binlerce insanı evsiz bıraktı. Diğer taraftan yangınları söndürmeye yönelik çalışmalar devam ediyor. Uzun zamandır Marmaris’te yaşayan şarkıcı Gökçe sosyal medya hesabından yaşananları gözyaşları içinde anlattı.

Marmaris için yardım çağrısında bulunan ünlü sanatçı Gökçe, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: 

"YANGIN BAZI YERLERDE DÖRT KATINA ÇIKMIŞ DURUMDA"

“Merhabalar herkese çok teşekkür ederim merak ediyorsunuz soruyorsunuz… Morallerimiz çok bozuk elimizden hiçbir şey gelmiyor. Yangın bazı yerlerde iki katına, üç, dört katına çıkmış durumda.

"ÇANTALARIMIZ HAZIR, BEKLİYORUZ"

Komşu ülkelerde de yangınlar başladı. Onlar da yardım edemeyecek!  Ne yapacağımızı şaşırdık. Mahallenin etrafındaki orman alanları korkunç bir şekilde yanıyor. Köyler zaten yandı. Bizler çantalarımızı hazırladık bekliyoruz. İnanılmaz bir sıcak var ve elimizden hiçbir şey gelmiyor, yapacağımız hiçbir şey yok üzülmekten başka. Çaresiz kaldık. Bütün Marmaris şu anda yok oluyor, bitiyor ve biz çaresiziz. ‘Evlerimize ne zaman gelecek’ diye bekliyoruz. ‘Gece gelecek mi’ diye uyumuyoruz. Çantalarımız hazır hayvanlarımızı alıp kaçmaktan başka hiçbir şey gelmeyecek elimizden. Ne zaman sönecek bilmiyorum, hiç sönecek gibi görünmüyor. Müdahalelere rağmen sönmüyor. Lütfen işi olmayanlar trafiğe çıkmasın. Arabalarınızla dışarı çıkmayın.

Ünlü şarkıcı gözyaşları içinde yardım istedi: Marmaris diye bir yer kalmayacak!

"MARMARİS DİYE BİR YER KALMAYACAK"

Marmaris diye bir yer kalmayacak! Yangın daha da büyüyor, Allah aşkına bırakın fidan seferberliğini yardım edin bize. Yangının sönmesine ihtiyaç var fidana değil! Sesimiz olun burası yok oluyor anlamıyor musunuz? Fidan paylaşmak yerine seferberlik paylaşın yalvarırım bitti buralar diyorum.”

Ünlü şarkıcı gözyaşları içinde yardım istedi: Marmaris diye bir yer kalmayacak! ile ilgili etiketler Yangın Marmaris Orman Yangını gokçe
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.