Ünlü oyuncu Yağmur Tanrıversin Bodrum'da yeni sevgilisiyle yakalandı!

Oğuzhan Koç ile 4 yıllık ilişkisini noktalayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin, Bodrum'da yeni aşkıyla yakalandı. İşletmeci Murat Kazancıoğlu'nun teknesinden İstanbul'daymış gibi paylaşımlar yapan güzel oyuncu kafaları karıştırdı.

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ile olan 4 yıllık ilişkisini noktalayan Yağmur Tanrısevsin yeni bir aşka yelken açtı. Genç oyuncu, geçtiğimiz günlerde adı Şeyma Subaşı ile anılan Murat Kazancıoğlu'nun teknesinde yakalandı.

BODRUM'DA İSTANBUL'DAYMIŞ GİBİ PAYLAŞIM YAPTI

Takvim'de yer alan habere göre: Bodrum'da Kazancıoğlu'nun teknesinde güneşin ve denizin tadını çıkaran Tanrısevsin, bu anlarda İstanbul'daymış gibi paylaşımlar yaptı. Kırmızı bornozuyla teknede gezinen Tanrısevsin, bota bineceği sırada ünlü işletmeci ellerinden tutarak ona yardımcı oldu. İkili, haklarında çıkan aşk iddialarına henüz bir açıklama yapmadı.

Ünlü oyuncu Yağmur Tanrıversin Bodrum'da yeni sevgilisiyle yakalandı!

Ünlü oyuncu Yağmur Tanrıversin Bodrum'da yeni sevgilisiyle yakalandı! - Resim : 2

Ünlü oyuncu Yağmur Tanrıversin Bodrum'da yeni sevgilisiyle yakalandı! ile ilgili etiketler Bodrum Yağmur Tanrısevsin Aşk Murat Kazancıoğlu
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.