Üç Kuruş Leyla Kimdir? Aslıhan Malbora Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı?

Üç Kuruş Leyla Kimdir? Üç Kuruş dizisi 1 Kasım Pazartesi akşamı Show Tv'de başladı. Çukur'un alternatifi olarak görülen dizide Leyla karakterini canlandıran Aslıhan Malbora kimdir sorusu da merak konusu oldu. Dizide Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade gibi ağır isimler de bulunuyor. Peki Üç Kuruş Leyla kimdir?

Üç Kuruş Leyla Kimdir? Show Tv'de bu akşam yayın hayatına başlayacak olan Üç Kuruş diziside Leyla karakterini oynayacak olan Aslıhan Malbora hakkında detaylar haberimizde. Büyük bir beklenti ile ekrana gelecek olan ve Çıngıraklı Mahallesi'nde geçecek hikayesiyle izleyicinin merakını celbeden Üç Kuruş hikayesi ve oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

ÜÇ KURUŞ LEYLA KİMDİR?

Oyunculuk performansıyla adından kısa sürede söz ettirmeyi başaran Üç Kuruş'un Leyla'sı Aslıhan Malbora 27 Mart 1995 doğumludur.

Kariyerine 2017 yılında Seven Ne Yapmaz adlı dizi ile başlayan ve burada gösterdiği performansla aranan bir oyuncu haline gelen Aslıhan Malbora, İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde okumuştur.

Üç Kuruş Leyla Kimdir? Aslıhan Malbora Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı?

 Aslıhan Malbora, 35.5 Sanat Evi'nde eğitim ald. Daha sonra oyunculuğa yöneldi. Kalbimin Sultanı dizisinde de oynayan Aslıhan Malbora, 2019 yılında Her Yerde Sen dizisinde de rol almıştır.

 

 

Üç Kuruş Leyla Kimdir? Aslıhan Malbora Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı? ile ilgili etiketler Show TV üç kuruş leyla kimdir aslıhan malbora kaç yaşında aslıhan malbora hangi dizilerde oynadı
GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...