Türk kahvesi zayıflatır mı? Kilo verdiren Türk kahvesi tarifi

Hemen hemen herkes tarafından sevilen lezzetli ve sağlıklı Türk kahvesini bu şekilde içerseniz yağ yakımını hızlandırıp daha hızlı kilo verebilirsiniz. İşte kilo verdiren Türk kahvesi tarifi…

Toplumumuzda sık tüketilen 40 yıl hatrı olan ve hoş sohbetlerin eşlikçisi Türk kahvesi, kokusu ve tadıyla çok seviliyor.

Severek tüketilen Türk kahvesinin özellikle kalp krizi riskini aza indirdiği bilinmekle birlikte faydaları da saymakla bitmiyor.

İşte yağ yakıp kilo verdiren Türk kahvesi tarifi…

Türk kahvesi zayıflatır mı? Kilo verdiren Türk kahvesi tarifi

YAĞ YAKAN TÜRK KAHVESİ MALZEMELERİ

-Sade (şekersiz) hazırlanmış Türk kahvesi

-1 kaşık tarçın

-1 kaşık hindistan cevizi yağı ya da tozu

YAĞ YAKIP KİLO VERDİREN TÜRK KAHVESİ TARİFİ

Şekersiz yaptığınız kahvenize kan şekerini düzenleme ve tok tutma özelliği ile öne çıkan tarçından 1 kaşık ekleyiniz. Ardından 1 kaşık da hindistan cevizi yağı ya da tozu ekleyip karıştırın. İşte yağ yakan Türk kahveniz hazır.

Tarçınlı hindistan cevizli Türk kahvesi, metabolizmanızı hızlandıracak ve kilo vermenizi kolaylaştıracaktır.

 

Türk kahvesi zayıflatır mı? Kilo verdiren Türk kahvesi tarifi ile ilgili etiketler Türk kahvesi kilo verme
GÜNÜN VİDEOSU

Virajı alamadı yoldan düştü... Of’taki kaza sabah ortaya çıktı

Trabzon'un Of ilçesine bağlı Kıyıboyu Mahallesi’nde Harun Şengül’ün (68) kullandığı araç şarampole yuvarlandı. Gece saatlerinde meydana gelen kazada şengül'ün yokuşu çıkarken viraja yaklaşınca direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana geldiği öğrenildi. Sabah havanın aydınlanması ile ortaya çıkan kazada araç sürücüsü hayatını kaybetti.