SÜPER LİG'DEN ÇEKİLİR Mİ? ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU STADYUMU'NDA NELER OLUYOR?

SuperHaber programcısı Ceyhun Bozkurt, Ülker Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda yaşananları canlı olarak aktardı.

Fenerbahçe yönetimi, Trendyol Süper Lig'in 30. haftasında karşı karşıya gelen Trabzonspor ile Fenerbahçe maçında yaşanan büyük kavga sonrası bugün olağanüstü genel kurul toplantısı yapıyor. 

Fenerbahçe'nin Süper Lig'den çekileceği yönündeki tartışmalar konuşulurken, diğer yandan da Türk futbolundaki geleceği merak ediliyor.

Fenerbahçe Kongre Üyesi Ceyhun Bozkurt, Ülker Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda yaşananları SuperHaber YouTube kanalında anbean aktardı.

''FENERBAHÇE'NİN ARTIK BU KİRLİ YAPIDA OLMAMALI''

Fenerbahçe'nin Süper Lig'ten çekilmesi gerektiğini vurgulayan Bozkurt, ''Mesele Trabzonspor meselesi değildi, Türk futbolunda sıkıntılar söz konusu. Fenerbahçe artık bu kirli yapıda olmamalıdır. Yaşananlar bu işi çığırından çıkarttı.'' sözlerini kullandı.

Ülker Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’ndaki son gelişmeleri SuperHaber YouTube kanalında izleyebilirsiniz…

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

 

SÜPER LİG'DEN ÇEKİLİR Mİ? ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU STADYUMU'NDA NELER OLUYOR? ile ilgili etiketler Fenerbahçe Ali Koç Trabzonspor Süper Lig

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Pendik Belediyesi'nde CHP'li meclis üyesinden İmamoğlu önergesi! Ahmet Cin'den manidar cevap!

Pendik Belediye Meclisi’nde CHP meclis üyesi, İmamoğlu‘nun Pendik Belediye Meclisine resminin asılması ile ilgili önerge verdi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, "Siz ne zaman Cumhurbaşkanımızın resmini asarsanız ben de o zaman İmamoğlunun resmini asacağım!" diyerek teklifi reddetti.