Seda Sayan dudaklarıyla gündem oldu!

Sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta programının çekimlerinde burnunun altında bir bant olduğu için dudakları olduğundan farklı görünen Seda Sayan, kısa sürede gündem olmasının ardından yaptırdığı işlemi açıkladı. Dudak kaldırma operasyonu yaptırdığını söyleyen Sayan, son halini de sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Yaptırdığı estetik operasyonlarla gündemden düşmeyen Seda Sayan'ın Gelinim Mutfakta programının çekimlerinde dudaklarının görüntüsüyle yine gündem oldu. Son haliyle korkutan Sayan, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Seda Sayan dudaklarıyla gündem oldu!

SON HALİNİ PAYLAŞTI

Dudaklarına lip lifti işlemi yaptırdığı için burnunun altında bant olan sunucu o görüntüsü için "Dudak lip lifi yaptırdım şu an böyle. Ama her gün çekimim olduğu ve zaten yaptırdığım işlemleri saklamadığım için çekimlerimi bir hafta burnumun altındaki, Bant ile yaptım. Ekrandan görüntü alındığında acayip çirkin görüntüler ortaya çıkıyor o görüntüleri kullanıp son hali bu diye verdiniz. Son halimi izleyin diye paylaştım bu videoyu. Beni merak etmeyin iyiyim ya" dedi.

LIP LIFT OPERASYONU NEDİR?

Üst dudağın uzun olması durumunun tedavisi olarak da bilinen "Lip Lift", üst dudak kaldırma, üst dudak kısaltma gibi isimler verilen; üst dudak bölgesinin uzunluğundan memnun olmayan, bu uzunluğun hastanın yüz oranlarını bozduğu kişilerde gerçekleştirilen üst dudak kısaltma ameliyatıdır.

Seda Sayan dudaklarıyla gündem oldu! - Resim : 2

Seda Sayan dudaklarıyla gündem oldu! ile ilgili etiketler Seda Sayan estetik Sosyal Medya Instagram
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.