Muhteşem Yüzyıl oyuncusuna hapis şoku!

Oyuncu Adnan Koç, 2018 yılında hakkında takip kararı çıkan bir uyuşturucu satıcısından uyuşturucu madde alırken yakalandı. Diğer taraftan, bu sırada çıkan tartışmada 6 polis yaralandı. Sanıklar arasındaki Koç'a ise 16 yıl 8 ay hapis cezası verildi.

Günaydın'dan Atakan Irmak'ın haberine göre, bir uyuşturucu satıcısından uyuşturucu madde alırken yakalanan ve bu sırada çıkan tartışmada 6 polisin yaralanmasına sebep olan sanıkların arasında yer alan Muhteşem Yüzyıl'ın Behram Paşası Adnan Koç, 16 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Muhteşem Yüzyıl oyuncusuna hapis şoku!

Mahkemenin kararını bir üst mahkemeye taşıyan Adnan Koç, kararın yerinde olmadığını ifade ederek bozulmasını talep etti.

Ancak İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 25. Ceza Dairesi, verilen cezanın yerinde olduğuna hükmederek oyuncu Adnan Koç’un talebini reddetti.

Muhteşem Yüzyıl oyuncusuna hapis şoku! - Resim : 2

Muhteşem Yüzyıl oyuncusuna hapis şoku! ile ilgili etiketler mahkeme uyuşturucu adnan koç Muhteşem Yüzyıl
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.