Müge Anlı'nın muhabiri isyan etti: "3 yaşındaki çocuktan ne istediniz de dövdünüz?"

Müge Anlı'nın programında aranan 3 yaşındaki Lina Nazlı'nın, bir işyerinin derin dondurucusunda cansız bedeni bulundu. Müge Anlı'nın muhabiri sosyal medya hesabından açıklama yaparken Lina Nazlı'nın vücudundaki darp izlerine isyan etti.

Müge Anlı'nın programında aranan 3 yaşındaki kız çocuğu Lina Nazlı Erbay'dan acı haber geldi. 

MÜGE ANLI'DAN YARDIM İSTEMİŞTİ

Gaziantep'ten katılan M.İ. kayıp 2 çocuğu için yardım istedi. İddiaya göre 23 yaşındaki 2 çocuk annesi M.İ. bir süre önce eşinden boşanarak çocukluk arkadaşı G.T.’nin evine taşındı.

Müge Anlı'nın muhabiri isyan etti: "3 yaşındaki çocuktan ne istediniz de dövdünüz?"

NAİME SAĞ BULUNDU AMA...

Burada G.T. ile arkadaşı M.A. tarafından şiddete ve fuhuşa zorlandığı iddia edilen kadının 2 çocuğu da kendisine gösterilmedi. Bir televizyon programına katılan Anne M.İ. çocuklarının kendisinden saklandığını ve işkenceye maruz kaldıklarını söyledi. Annenin verdiği bilgiler doğrultusunda harekete geçen Gaziantep Emniyeti Asayiş Şube ekipleri 1,5 yaşındaki Naime’yi sağ bulurken, soruşturma derinleştirildi.

 

CESEDİNİ DERİN DONDURUCUDA SAKLAMIŞLAR! 

Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen soruşturmada bir iş yerinde arama yapıldı. Yapılan aramada 3 yaşındaki kız çocuğu Lina Nazlı Erbay’ın cesedi Derin dondurucuda bulundu. Kız çocuğunun işkence edilerek öldürüldüğü tespit edilirken, ceset otopsi için Gaziantep Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Konuyla ilgili G.T. ile M.A gözaltına alındı.

MÜGE ANLI'NIN MUHABİRİ İSYAN ETTİ

Müge Anlı'nın programında Lina Nazlı'yı arayan muhabir de sosyal medya hesabından acı haberi vererek Lina'nın vücudundaki darp izlerine isyan etti.

"3 yaşındaki çocuktan ne istediniz de dövdünüz? O darp izleri nedir?" diyen muhabir, "Malesef Lina Nazlı'yı kaybettik" dedi.

Müge Anlı'nın muhabiri isyan etti: "3 yaşındaki çocuktan ne istediniz de dövdünüz?" ile ilgili etiketler Müge Anlı Bebek lina nazlı skandal

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycan, Karabağ'da temizliğe başladı: Simgesel yapılar tek tek kaldırılıyor!

Azerbaycan, Şuşa'nın girişinde bulunan ve Birinci Karabağ Savaşı'nda Ermenilerin zaferini simgeleyen tankı kaldırdı. Bakü yönetimi yasa dışı rejime ait bazı simgesel yapıları kaldırmaya devam ediyor.