Masterchef'te gergin anlar... Yarışmacının tırnağında oje olduğunu gören Mehmet Şef çılgına döndü

TV8'de izleyiciyle buluşan Masterchef Türkiye yarışmasının 39'ncu bölümünde jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya'nın yarışmacı Rağde'ye gösterdiği 'oje' tepkisi olay oldu. Yarışmacıları programa ojeli tırnaklarla katılmamaları konusunda defalarca kez uyardıklarını dile getiren Mehmet Şef, Rağde'ye ''Güzellik programı değil burası, yemek yarışması'' diyerek sert çıkıştı.

Jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın üstlendiği Masterchef Türkiye programında yaşanan bir olay sosyal medyada gündem oldu. Şef Mehmet Yalçınkaya, programda ojeli tırnaklarla yarışan yarışmacı Rağde'ye gösterdiği tepkiyle adından söz ettirdi. 

 ''GÜZELLİK PROGRAMI DEĞİL BURASI!''

Yarışmacı Rağde'nin tırnaklarında oje olduğunu gören Mehmet Yalçınkaya, Rağde'yi sert sözlerle uyardı. Yalçınkaya, Rağde'ye "Sen bir dur! Tırnağında ne var? Git tırnaklarını temizle. Sana bir tane tırnak temizleyici versinler, öyle gel. Oje var. Bu programa ojeyle gelinmeyeceğini kaç kez söyledik? Arkadaşımıza biri yardımcı olsunç Bu neyle temizleniyorsa temizlesin, öyle gelsin. Güzellik programı değil burası, yemek yarışması'' şeklinde tepki gösterdi.


Mehmet Yalçınkaya'nın uyarısı üzerine yarışmacı Rağde tırnaklarını silmek üzere dışarı çıkarıldı. Mehmet Şef'in o anları sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

 

Masterchef'te gergin anlar... Yarışmacının tırnağında oje olduğunu gören Mehmet Şef çılgına döndü ile ilgili etiketler mehmet yalçınkaya masterchef türkiye
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İlham Aliyev ve Fulya Öztürk arasındaki diyalog gündem oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan lideri İlham Aliyev'in Nahçıvan'da gazeteci Fulya Öztürk ile aralarında geçen diyalog sosyal medyada gündem oldu.