Kylie Jenner’ın serveti kurmaca çıktı! Forbes’tan bomba iddia!

Amerikan Forbes dergisi, servetini kendi yapan en genç milyarder ünvanını verdiği Kylie Jenner'ın gelirinin sahte olduğunu açıkladı. Jenner ise sosyal medya hesabı üzerinden iddiaları yalanladı.

Forbes dergisi, iki yıl üst üste servetini kendi yapan en genç milyarder ilan ettiği Kylie Jenner hakkında bir yazı yayınladı. Derginin resmi sitesinde yayınlanan yazıda, Jenner’ın servetinin kurmaca olduğunu ve aslında kendi adını taşıyan kozmetik şirketinin söylendiği kadar gelir elde etmediğini öne sürdü.

TÜM GERÇEKLER SATIŞTAN SONRA ORTAYA ÇIKTI

Jenner, Kylie Cosmetics markasının yüzde 51’ini geçen yıl ocak ayında 1.2 milyar dolarlık anlaşma ile yine ABD’ kozmetik devi Coty’ye satmıştı. Derginin iddialarına göre tüm gerçekler satıştan sonra ortaya çıktı.

Kylie Jenner’ın serveti kurmaca çıktı! Forbes’tan bomba iddia!

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER VE ELDE EDİLEN GELİRLER, JENNER’IN BELİRTTİĞİ GİBİ DEĞİL

Son altı ay içinde Coty tarafından piyasaya sürülen ürünler ve elde edilen gelirlerin, aslında Jenner’ın söylediği rakamlarla tutmadığını ve Jenner’ın servetinin bir kurmaca üzerine olduğunu ortaya koydu.

Kylie Jenner’ın serveti kurmaca çıktı! Forbes’tan bomba iddia! - Resim : 2

Derginin bu yazısından sonra hem medya, hem sosyal medya mecraları karışırken, Kylie Jenner Twitter hesabından iddialara yanıt vermekte gecikmedi.

Jenner, “Saygın olduğunu düşündüğüm sitede bir dizi yanlış ifade ve kanıtlanmamış varsayımlar yer alıyor. Benim güzel bir kızım, başarılı bir işim var ve bunu gayet iyi yapıyorum. Size şu anda ne kadar param olduğunu tespit etmekten daha önemli olan 100 farklı şey sıralayabilirim” şeklinde ifade verdi.

Kylie Jenner’ın serveti kurmaca çıktı! Forbes’tan bomba iddia! ile ilgili etiketler Kylie Jenner Forbes milyarder servet
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.