İki kadın saç saça baş başa birbirine girdi! Vatandaşlar film izler gibi izledi!

Denizli'de ilişki yaşadığı kişiden şantajla 10 bin TL aldığı iddia edilen yabancı uyruklu kadını, önce ilişki yaşadığı adam sonrasında ise adamın kızı tarafından sokak ortasında tekme tokat dövüldü. Mağdurun oğlunun da dahil olduğu olayı caddedeki vatandaşlar film izler gibi izledi. İşte o anlar...

Denizli'nin Merkezefendi ilçesi Altıntop Mahallesi'nde bulunan Candoğan Parkı'nda ilginç anlar yaşandı. 

İLİŞKİ YAŞADIĞI YAŞLI ADAMDAN ŞANTAJLA 10 BİN TL ALDI

Edinilen bilgiye göre, yabancı uyruklu bir kadın, yasak ilişki yaşadığı yaşlı adamdan şantaj yaparak 10 bin TL para aldı. Yaşlı adam kızı ve oğlu ile kent merkezinde dolaşırken, şantajlarına devam ettiği öne sürülen yabancı uyruklu kadınla karşı karşıya geldi.

İki kadın saç saça baş başa birbirine girdi! Vatandaşlar film izler gibi izledi!

ÖNCE YAŞLI ADAM ARDINDAN KIZI DÖVDÜ

Öfkesine hakim olamayan yaşlı adam, bir tokatla kendisini şantaj ettiğini ileri sürdüğü yabancı uyruklu kadını yere serdi. Babasının ardından kadına saldıran genç kadın da onlarca kişinin bakışları arasında yabancı uyruklu kadını dakikalarca tekme tokat dövdü.

 

MAĞDURUN OĞLU DA DAHİL OLDU

Yabancı uyruklu kadın kendisini kurtarmaya çalışırken, mağdurun oğlu ise vatandaşların olaya müdahale etmemesi için araya girdi. İki kadının tekme tokat kavgası, polis ekipleri bölgeye ulaşıncaya kadar devam etti.

 

KAMERALARA SANİYE SANİYE YANSIDI

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, saldırgan aile ile yabancı uyruklu kadını ayırdı. Birbirinden şikayetçi olan taraflar, ifade işlemleri için karakola götürüldü. İki kadın arasında yaşananlar ise olayı izleyen vatandaşların cep telefon kameralarına saniye saniye yansıdı.

İki kadın saç saça baş başa birbirine girdi! Vatandaşlar film izler gibi izledi! ile ilgili etiketler Denizli Kadın Kavga baba yabancı uyruklu

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.