İETT şoföründen çirkin saldırı: Bebekli kadını otobüsten indirdi, yolculara küfürler yağdırdı!

Kadıköy-Ataşehir arası çalışan İETT otobüsü şoförü ile yolcular arasında "Kart basma" tartışması inanılmaz bir kavgaya dönüştü. Orta kapıdan binen bebekli iki kadını kart basmadıkları gerekçesiyle araçtan indiren şoför ile kadınlara destek veren yolcular arasında yaşanan tartışma cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Geçtiğimiz cuma günü 8A Batı Ataşehir- Fikirtepe- Kadıköy hattında 'kart basma' tartışması kavgaya dönüştü.

BEBEĞİNİ TUTTUĞU İÇİN KART BASAMADI, İETT ŞOFÖRÜ ISRAR ETTİ

İddiaya göre, içinde bebeğin olduğu, bebek arabasıyla orta kapıdan binen iki kadın, kart basmadıkları gerekçesiyle İETT şoförü tarafından uyarıldı. Kadınlardan birinin, bebeğini tuttuğu için kart basamadığını söylemesiyle şoför ile aralarında tartışma çıktı.

İETT şoföründen çirkin saldırı: Bebekli kadını otobüsten indirdi, yolculara küfürler yağdırdı!

BEBEKLİ KADINI OTOBÜSTEN İNDİRDİ

Şoför, Şehit Ersin Ozan Durağında durarak, bebekli kadın ve yanındaki arkadaşını otobüsten indirdi. Otobüsteki diğer yolcular bunun üzerine şoföre tepki gösterdi. Bebekli yolcuların gitmesinden sonra otobüse binerek, yoluna devam eden şoför ile yolcular arasındaki tartışma devam etti. Şoför, yaşananları cep telefonuna kaydedip, ilerideki bir durakta inen yolcuyu otobüsle bir süre takip ederek, ona küfür etti.

ŞOFÖRÜN YOLCULARA KÜFÜRLÜ SÖZLERİ KAMERADA

Tüm yaşanan tartışma ve şoförün otobüsü kullanırken kendisini görüntüleyen yolcuya küfür ettiği anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

İETT şoföründen çirkin saldırı: Bebekli kadını otobüsten indirdi, yolculara küfürler yağdırdı! ile ilgili etiketler İETT Şoför Saldırı Bebek küfür

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.