İbrahim Tatlıses'e reyting ödülü!

Uzun bir aradan sonra izleyicisiyle tekrardan buluşan ve Star TV ekranlarında her Cumartesi seyircisini ekran başına kilitleyen 'İbo Show'un başarısı, kanal yönetimi tarafından ödüllendirildi.

Her hafta Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan "İbo Show"un reyting sıralamasında gösterdiği başarı, kanal yönetimi tarafından ödüllendirildi. Programın her hafta yüksek reyting alması sebebiyle İbrahim Tatlıses'e son model bir cip hediye edildi.

SON MODEL KIRMIZI ARABA

Yıllar önce sağlık sorunları sebebiyle ekranlara ara veren ve 10 yıl aranın ardından tekrar izleyicisiyle buluşan İbrahim Tatlıses'in başarısı, Star TV yönetimi tarafından son model kırmızı bir cip ile kutlandı. Üst üste aldığı başarılı reyting sonuçlarından dolayı kanal yönetimi Tatlıses'e bu değerli hediyeyle teşekkür etmiş oldu.

İbrahim Tatlıses'e reyting ödülü!

Kendisine hediye edilen kırmızı renk cipin yanında poz veren İbrahim Tatlıses, özellikle kırmızı rengin kendisine uğur getireceğine inandığını söyledi.

İbrahim Tatlıses'e reyting ödülü! ile ilgili etiketler İbrahim Tatlıses reyting ibo show hediye ödül
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...