Hükümet Kadın 2 filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

28 Ocak Perşembe günü TRT 1 yayın akışında yer alan Hükümet Kadın 2 adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Hükümet Kadın serinin ikinci filminde de herkesi güldürecek. Hükümet Kadın 2 oyuncuları kimlerdir detaylar haberimizde...

28 Ocak Perşembe günü TRT 1 yayın akışında yer alan Hükümet Kadın 2 adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Hükümet Kadın 2 komedi filmi, serinin ikinci yapıtı ile seyircilerle buluşacak. Başrollerinde birçok değerli oyuncunun bulunduğu Hükümet Kadın 2013 yılında vizyona girmiştir..

HÜKÜMET KADIN 2 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Hükümet Kadın 2'de ilk filmde yaşananların 7 yıl öncesine gidiyor; Xate ve kocası Aziz Veysel'in Faruk ile olan azılı mücadelesine tanık oluyoruz. Xate'in Güneydoğu'nun ilk kadın belediye başkanı olmasına henüz yedi yıl vardır ve şimdilik belediye başkanı Aziz Veysel'in eşi olarak yaşamaktadır. Faruk'un bitmek bilmeyen koltuk sevdasının kökeni de bu günlere dayanmaktadır. Xate, sıradan sabahlardan birinde Aziz Veysel'i evden uğurlarken beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Bu kötü sürpriz de Xate ve Faruk'u bir kez daha karşı karşıya getirir. Daha da beklenmedik olanı ise tüm kasabalıyı şaşkına çeviren 'erken seçim' kararıdır.

Hükümet Kadın 2

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat'ın kendi babaannesinin yaşamından esinlenerek kaleme aldığı Hükümet Kadın filminde, Güneydoğu'nun ilk kadın belediye başkanı olan Zekiye Midyat'ın hikayesini izlemiştik. Devam filminin başrollerinde bir kez daha Demet Akbağ'ın ve Sermiyan Midyat yer alıyor.

HÜKÜMET KADIN 2 FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmen: Sermiyan Midyat

Oyuncular: Demet Akbağ, Sermiyan Midyat, Ercan Kesal

Tür: Komedi

Yapım Yılı: 8 Kasım 2013 / 1s 45dk

Hükümet Kadın 2 filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? ile ilgili etiketler Demet Akbağ TRT 1 hükümet kadın 2 filminin konusu nedir oyuncuları kim
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycan, Karabağ'da temizliğe başladı: Simgesel yapılar tek tek kaldırılıyor!

Azerbaycan, Şuşa'nın girişinde bulunan ve Birinci Karabağ Savaşı'nda Ermenilerin zaferini simgeleyen tankı kaldırdı. Bakü yönetimi yasa dışı rejime ait bazı simgesel yapıları kaldırmaya devam ediyor.