Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ayrılığında 'bebek' iddiası!

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Hande Erçel sevgilisi Murat Dalkılıç'la ayrılık kararı aldıklarını sosyal medya hesabı üzerinden açıklamıştı. 3 yıllık ilişkinin neden bittiği merak konusu olurken, ortaya atılan 'bebek' iddiası ortalığı karıştırdı.

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç, Haziran sonunda ilişkilerini noktaladıklarını açıklayarak şaşırttı. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; yeni bir diziye başlayan 26 yaşındaki oyuncu, anne olmanın kariyerine olumsuz etki yapabileceğini düşünüyor.

Herkesin evleneceklerini düşündüğü 26 yaşındaki oyuncu ile 36 yaşındaki popçunun ayrılığının ardındaki sır perdesi de aralandı. Dedikodulara göre; her fırsatta baba olmak isteğini dile getiren Murat Dalkılıç, Erçel'den beklediği yanıtı alamadı.

BEBEK İDDİASI

Kariyer basamaklarını hızla tırmanan güzel oyuncu, popçu sevgilisine, "Evlenelim ama birkaç yıl daha anne olmayı kesinlikle düşünmüyorum" dedi. Bu sözler üzerine hayal kırıklığı yaşayan Murat Dalkılıç ile Hande Erçel, tartıştı. Fikir ayrılığını aşamayan ünlü çift, beraberliklerine de nokta koydu.

Güzel oyuncu, her ne kadar "Dostluğumuz sürüyor" dese de ünlü popçunun Erçel'e çok kırgın olduğu söyleniyor.

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ayrılığında 'bebek' iddiası! ile ilgili etiketler Murat Dalkılıç Hande Erçel Bebek ayrılık
GÜNÜN VİDEOSU

Kahramanmaraş'ta ağır hasar raporu verilen binalar patlayıcı ile yıkıldı

Kahramanmaraş'ta 6 Şubat depremleri sonrası ağır hasar raporu verilen binalar patlayıcı ile yıkıldı.