"Şerefsizler, Selin hepinizden daha kadın!" Gökhan Çıra'nın annesi Leman Çıra fena patladı!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile boşantıktan sonra adı pek çok kadınla anılan ve attığı mesajlarla gündeme gelen Gökhan Çıra'nın şimdi de "Yeşim" adlı bir kullanıcıya attığı mesaj ifşa oldu. Oğlunun mesajlarının ifşa edilmesine daha fazla dayanamayan anne Leman Çıra da, "Benim bir gelinim var, Selin sizden daha kadın" ifadeleriyle gündem oldu.

Eylül ayında Selin Ciğerci ile ikinci kez boşanan Gökhan Çıra, özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde fenomen Nil Buse Yılmaz'a attığı "Yanıma gelsene" mesajı ifşa edilen Çıra, bir kez daha aynı olayla gündeme gelince annesinden yorum gecikmedi.

GÖKHAN ÇIRA'NIN BİR MESAJI DAHA İFŞA OLDU: BU KADARI ÇOK FAZLA, İYİ BIRAKMIŞSIN BU ADAMI

Yeşim isimli bir sosyal medya kullanıcısı, Gökhan Çıra'nın kendisine attığı "Ne yapıyorsun, nasılsın?" mesajını ifşa ederek "Bu kadarı da çok fazla. İyi bırakmışsın bu adamı. Benim gibi küçüklere yazıyor" dedi.

"Şerefsizler, Selin hepinizden daha kadın!" Gökhan Çıra'nın annesi Leman Çıra fena patladı!

ANNE LEMAN ÇIRA DAHA FAZLA DAYANAMADI: BENİM GELİNİM VAR, SELİN SİZDEN DAHA KADIN TERBİYESİZLER!

Oğlunun özel hayatıyla sık sık gündeme gelmesinden rahatsız olan anne Leman Çıra ise fena patladı. Oğlunun ifşasıyla ilgili bir paylaşıma yorum yapan Çıra, eski gelini Selin Ciğerci'yi överek şu yorumları yaptı:

"Şerefsizler, Selin hepinizden daha kadın!" Gökhan Çıra'nın annesi Leman Çıra fena patladı! - Resim : 2

"Şerefsizler, Selin hepinizden daha kadın!" Gökhan Çıra'nın annesi Leman Çıra fena patladı! - Resim : 3

"Ünlü olmak için koşuyorsunuz oğlumun peşinden sonra da konuşuyorsunuz. Benim bir gelinim var zaten terbiyesizler. Kendinize gülün, ekrandaki resmine bak. Bir kadın bu değil, erkek diye gördüğünüz Selin sizden daha kadın."

 

 

 

 

"Şerefsizler, Selin hepinizden daha kadın!" Gökhan Çıra'nın annesi Leman Çıra fena patladı! ile ilgili etiketler Selin Ciğerci Sosyal Medya