Fetch.ai (FET) Coin nedir?

Kripto para piyasasındaki hareketlilik hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede, "Fetch.ai (FET) Coin nedir?" sorusu büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, Fetch.ai (FET) Coin'e yönelik detaylar...

Son dönemlerde kripto paralarda çeşitlilik hız kazandı. Bunlardan birisi de Fetch.ai (FET) Coin, toplu öğrenmelerini sağlamak için Nesnelerin İnterneti cihazlarını ve algoritmalarını bağlamayı amaçlayan bir platformdur. Peki, Fetch.ai (FET) Coin nedir? Ayrıntılar haberimizde... 

Fetch.ai (FET) Coin nedir?

FETCH.Aİ COIN NEDİR?

Fetch.ai, toplu öğrenmelerini sağlamak için Nesnelerin İnterneti ( IoT ) cihazlarını ve algoritmalarını bağlamayı amaçlayan bir platformdur . 2017 yılında Cambridge, İngiltere merkezli bir ekip tarafından başlatıldı.

Fetch.ai, yüksek verimli, parçalanmış bir defter üzerine inşa edilmiştir ve merkezi olmayan problem çözme için makine öğrenimi ve yapay zeka çözümlerini dağıtmak için akıllı sözleşme yetenekleri sunar.

Bu açık kaynaklı araçlar, kullanıcıların ekosistem altyapısı oluşturmasına ve ticari modelleri dağıtmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Fetch.ai, Toby Simpson, Humayun Sheikh ve Thomas Hain tarafından kuruldu.

Humayun Sheikh, Fetch.ai'nin şu anki CEO'sudur. Ayrıca Mettalex'in CEO'su ve kurucusu ve uVue ile itzMe'nin kurucusudur.

Toby Simpson, Fetch.ai'nin COO'sudur. Aynı zamanda Ososim Limited'de CTO ve DeepMind'de yazılım tasarım sorumlusu olarak görev yaptı.

Thomas Hain, Fetch.ai'nin Baş Bilim Görevlisidir. Ondan önce, Koemei'nin kurucu ortağı ve yöneticisiydi.

 

 

 

Fetch.ai (FET) Coin nedir? ile ilgili etiketler fetch
GÜNÜN VİDEOSU

Pendik Belediyesi'nde CHP'li meclis üyesinden İmamoğlu önergesi! Ahmet Cin'den manidar cevap!

Pendik Belediye Meclisi’nde CHP meclis üyesi, İmamoğlu‘nun Pendik Belediye Meclisine resminin asılması ile ilgili önerge verdi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, "Siz ne zaman Cumhurbaşkanımızın resmini asarsanız ben de o zaman İmamoğlunun resmini asacağım!" diyerek teklifi reddetti.