Ev partisinde dayak yedi, burnu kırıldı!

Yusuf Güney hakkında ortaya bomba bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Marmaris'te bir ev partisine katılan Yusuf Güney, yaşadığı tartışma sonucu darp edildi ve burnu kırıldı.

Ünlü şarkıcı Yusuf Güney hakkında ortaya atılan iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. Marmaris'te katıldığı bir ev partisinde yaşanan tartışmaya dahil olan Güney'in iddiaya göre burnu kırıldı.

Yusuf Güney, hakkında çıkan haberlerin ardından Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınına telefonla bağlanıp açıklamalarda bulundu. Yusuf Güney, şunları söyledi:

İDDİALARI YALANLADI

İddialar asılsızdır. Ev partisi de değildi. Çok samimi olduğum arkadaşımın aile evi. Çocuklarının cinsiyetinin belli olduğundan dolayı da davet ettiler beni. 10-15 kişilik aile ortamında çocukların da olduğu... Öyle içilmiş falan asılsızdır. Kutlamamızı yaptık bu kadar. Başka hiçbir şey yoktur.

 

 

Ev partisinde dayak yedi, burnu kırıldı! ile ilgili etiketler Şiddet Yusuf Güney Darp
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.