Ece Ronay'ın yardım çığlığı! ''Artık nefes alamıyorum'' diyerek paylaştı: Defalarca kez ölüm tehdidi aldım

Şarkıcı Ece Ronay 31 Mayıs 2023 tarihinde boşandığı eşi Mehmet Bilir tarafından şiddete uğradığı görüntüleri paylaşarak "Artık nefes alamıyorum. Lütfen bana yardım edin. Ruhsatsız şekilde taşıdığı silah ile defalarca kez ölüm tehdidi aldım" diyerek Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yardım talebinde bulundu. Ronay, paylaşımında ''Başıma gelebilecek her şeyin sorumlusu eski eşimdir'' ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Ece Ronay 31 Mayıs 2023 tarihinde eşi Mehmet Bilir’den boşandı. Ece Ronay şiddete uğradığını gerekçe göstererek 16 Ağustos 2023 tarihinde Anadolu 1. Aile Mahkemesine başvuru yaparak eski eşi Mehmet Bilir hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı aldırdı.

Ece Ronay'ın yardım çığlığı! ''Artık nefes alamıyorum'' diyerek paylaştı: Defalarca kez ölüm tehdidi aldım

ESKİ EŞİ ECE RONAY'IN BAŞINA BELA OLDU!

Ronay, eski eşi Mehmet Bilir tarafından psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldığını sosyal medya hesabından da paylaştı. Ronay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, "1 ay öncesinde uzaklaştırma kararı almama rağmen 1 kere fiziki şiddete, bir kere de bulunduğum mekanı erkeklerle basmak suretiyle psikolojik şiddete maruz bıraktı" ifadelerini kullandı.

Ece Ronay'ın yardım çığlığı! ''Artık nefes alamıyorum'' diyerek paylaştı: Defalarca kez ölüm tehdidi aldım - Resim : 2

Ronay paylaşımının sonunda "Artık nefes alamıyorum. Lütfen bana yardım edin. Ruhsatsız şekilde taşıdığı silah ile defalarca kez ölüm tehdidi aldım" cümlelerine yer verdi.  Ece Ronay şiddete maruz kaldığı anları yine sosyal medya hesabından paylaştı. 

Ece Ronay'ın yardım çığlığı! ''Artık nefes alamıyorum'' diyerek paylaştı: Defalarca kez ölüm tehdidi aldım - Resim : 3

Ece Ronay'ın yardım çığlığı! ''Artık nefes alamıyorum'' diyerek paylaştı: Defalarca kez ölüm tehdidi aldım - Resim : 4

Ece Ronay'ın yardım çığlığı! ''Artık nefes alamıyorum'' diyerek paylaştı: Defalarca kez ölüm tehdidi aldım ile ilgili etiketler Ece Ronay
GÜNÜN VİDEOSU

Akaryakıt alırken bir anda alev aldı! Nedeni ise herkesi şoke etti...

Erzincan'da bir otomobil, istasyonda akaryakıt dolumu esnasında bir anda alevler içinde kaldı. Korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Yangının çıkış sebebi ise oldukça şaşırtıcıydı.