Ünlü şarkıcı sevgilisini otel koridorunda dövdü! Görüntüler için, "50 bin dolar öderim" dedi...

Amerikalı ünlü şarkıcı Puff Diddy'nin adı sık sık şiddet, istismar, taciz ve cinsel saldırı gibi suçlarla anılıyor. Diddy'nin eski kız arkadaşını bir otel koridorunda dövdüğü anlara ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Diğer taraftan ünlü şarkıcının bu görüntüleri elde etmek için otele 50 bin dolar teklif ettiği öne sürüldü.

ABD'li ünlü şarkıcı Sean Combs'un, bilinen adıyla P. Diddy'nin, 2016 yılında o dönemki kız arkadaşı Cassie'ye şiddet uyguladığı görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde Combs'un, bir otelde Cassie'yi kovalayarak yere fırlattığı ve tekmelediği görüldü.

TEKMELEYİP ODAYA SÜRÜKLEDİ

Yarı çıplak halde otel koridorunda koşan şarkıcı, asansöre binmeye çalışan Cassie'yi yakalayarak yere fırlattı. Ardından ise yerde yatan kadını tekmelemeye başlayan şarkıcı, genç kadının kapüşonundan tutarak odaya sürükledi.

Ünlü şarkıcı sevgilisini otel koridorunda dövdü! Görüntüler için, "50 bin dolar öderim" dedi...

"50 BİN DOLAR ÖDERİM"

Cassie geçen yıl Combs'a tecavüz ve bir dizi başka suç işlediği iddiasıyla dava açmıştı. Ancak ikili, kasım ayında açıklanmayan bir meblağ karşılığında mahkeme dışında uzlaştı. Ünlü şarkıcının, şiddet görüntülerinin yayılmaması için otele 50 bin dolar ödemeyi teklif ettiği belirtildi. Ortaya çıkan bu görüntülerle birlikte uzun süre birliktelik yaşayan çift tekrar gündem oldu.

Ünlü şarkıcı sevgilisini otel koridorunda dövdü! Görüntüler için, "50 bin dolar öderim" dedi... ile ilgili etiketler Şiddet kadına şiddet
GÜNÜN VİDEOSU

İsrail'in Lübnan'ın güneyine yönelik hava saldırısında ölü ve yaralıların olduğu bildirildi

İsrail ordusunun Lübnan'ın güneyindeki 3 katlı bir binaya düzenlediği hava saldırısında ölü ve yaralıların olduğu belirtildi.