Dünyaca ünlü isim Survivor birleşme partisine katılacak!

Survivor 2021 büyük bir heyecanla devam ediyor. Yayınlanan son bölümde yarışmacılar, market ve dokunulmazlık oyunuyla karşı karşıya geldi. Ardından eleme adayı çıkarma amacıyla konsey düzenlendi. Söz konusu konseyde Acun Ilıcalı, hem yarışmacılar hem de izleyicileri şaşırtan sürprizini açıkladı.

Survivor birleşme partisine sayılı günler kaldı. Bununla birlikte Acun Ilıcalı, birleşme partisi için detayları açıklamaya başladı. Daha önceki konseyde geçtiğimiz yılın şampiyonu Cemal Can'ın dj olarak partiye geleceğini söyleyen Ilıcalı yeni detayları da son konseyde verdi.

Yarışmacılara yarın hangi ünlü ismin birleşme partisine katılacağını açıklayacağını ifade eden Ilıcalı, seyirciler için ise sürprizi bugün, Instagram hesabından açıklayacağını belirtti.

Instagram hesabından paylaşım yapan Acun Ilıcalı birleşme partisine Jason Derulo'nun geleceğini duyurdu. Ilıcalı yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Dünyaca ünlü isim Survivor birleşme partisine katılacak!

"Swalla ve Savage Love şarkılarının arkasındaki büyük isim, dünyaca ünlü şarkıcı Jason Derulo, Survivor birleşme partisinde sahne alacak ve en sevilen şarkılarını seslendirecek."

Dünyaca ünlü isim Survivor birleşme partisine katılacak! - Resim : 2

BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Ilıcalı canlı yayında birleşme partisinin tarihini ''Birleşme partisi de 27-28 Mart'ta olacak, çekim 25-26 Mart olur, 2 hafta kaldı. Çok da güzel bir parti olacak inşallah. 28'i parti olur.'' İfadeleriyle açıkladı.

Dünyaca ünlü isim Survivor birleşme partisine katılacak! - Resim : 3

 

Dünyaca ünlü isim Survivor birleşme partisine katılacak! ile ilgili etiketler Acun Ilıcalı Survivor birleşme partisi Jason Derulo