Disney Plus'un skandal kararına sessiz kalıp ardından günah çıkartmıştı! Sinan Akçıl'dan Tarkan'a Atatürk dizisi çıkışı

Tarkan'ın Ermeni lobisinin baskısı üzerine Disney Plus'ın Atatürk dizisini yayınlamama kararı almasına karşı sessiz kalması tepki çekmişti. Tarkan, olayın üzerinden günler geçtikten sonra skandal karara hiçbir tepki göstermemesine ilişkin dikkat çeken açıklama yaparak günah çıkartmıştı. Sinan Akçıl, konuyla ilgili yaptığı paylaşımla Tarkan'a ayar verdi.

Ünlü şarkıcı Tarkan'ın Ermeni lobisinin baskısı üzerine Disney Plus'un Atatürk dizisini yayınlamama kararı almasına karşı sessiz kalması uzun süre eleştirilmişti. 

TARKAN GÜNAH ÇIKARTTI!

Tarkan, geçtiğimiz gün yaptığı bir paylaşımla adeta günah çıkarttı. Atatürk'e sahip çıkmadığı için kendisini eleştiren Tarkan, şu ifadeleri kullandı:

"Ve evet, haklıydınız. Disney yetkililerinin, Disney+'ta yayınlamama kararı aldığı Atatürk filmiyle ilgili herkesin tepki gösterdiği günlerde de sessiz kalmamam, bu kararı yanlış ve hatalı bulduğumu belirtmem gerekirdi. 

Bu kararın arkasındaki nedenler her ne idiyse kabul edilemezdi. Çünkü bugün bir daha görüyoruz ki bu zamanlar, Atatürk’ün varlığına, ışığına, bu millet ve vatan için yaptıklarını hatırlamaya en çok ihtiyacımızın olduğu zamanlardır." ifadelerini kullandı.

TARKAN'A TEPKİ YAĞDI!

Ünlü şarkıcının olayın üzerinden haftalar geçmişken böyle bir açıklamada bulunması birçok vatandaş tarafından tepkiyle karşılandı.

SİNAN AKÇIL'DAN TARKAN'A ATATÜRK DİZİSİ ÇIKIŞI!

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl'dan Tarkan’a yanıt geldi. Akçıl, ''Tarkan'ın anlaşmalı olduğu Disney ile sözleşme süresi bitti büyük ihtimalle. Demek ki kısa dönem bir anlaşmaymış. Çok şükür. Mustafa Kemal Atatürk dizisine yapılan haksızlığı hatırlamış. Sevindim'' diyerek Tarkan'a tepki gösterdi.

 

Disney Plus'un skandal kararına sessiz kalıp ardından günah çıkartmıştı! Sinan Akçıl'dan Tarkan'a Atatürk dizisi çıkışı ile ilgili etiketler Sinan Akçıl Tarkan
GÜNÜN VİDEOSU

Akaryakıt alırken bir anda alev aldı! Nedeni ise herkesi şoke etti...

Erzincan'da bir otomobil, istasyonda akaryakıt dolumu esnasında bir anda alevler içinde kaldı. Korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Yangının çıkış sebebi ise oldukça şaşırtıcıydı.