Demet Şener daha boşanmadan yeni bir aşka yelken mi açtı?

İbrahim Kutluay ile boşanma aşamasında olan Demet Şener’in yine bir süredir sıkıntılı bir boşanma süreci yaşayan Stil Avcıları’nın yapımcısı Erhan Öz ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Uçankuş'un haberine göre: İbrahim Kutluay ile sıkıntılı bir boşanma süreci geçiren Demet Şener, Kutluay'ın kendisine ihanet ettiğini söylerken sağ gösterip sol vurdu!

Şimdilerde Demet Şener’in aşk yaşadığı konuşulan Stil Avcıları programında yapım yönetim kısmında görev alan Erhan Öz de, eşi ile sıkıntılı bir boşanma sürecinden geçiyor.

aldatilan-demet-sener-den-olay-itiraf-yerlerde-9947046_5953_o

Demet Şener ve yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Erhan Öz’ün sette arkadaşça başlayan bir dostlukları olduğu ve aynı evrelerden geçtikleri için zaman zaman birbirlerine dert ortağı oldukları konuşuluyor.

Demet Şener ve Erhan Öz’ün dert ortaklıklarının ise şimdilerde başka boyuta taşındığı ve ikilinin doludizgin bir aşk yaşadığı iddia ediliyor.

Demet Şener daha boşanmadan yeni bir aşka yelken mi açtı? ile ilgili etiketler Demet Şener İbrahim Kutluay erhan öz stil avcıları
GÜNÜN VİDEOSU

Tarladaki yumurtalarını korumak isteyen kuş, kanatlarını açarak traktöre karşı koydu!

Manisa'da bir mahmuzlu kızkuşu, kendisine doğru ilerleyen traktörü görünce kaçmak yerine kanatlarını açarak traktöre karşı koydu. Tarladaki yuvasını ve yumurtalarını korumak isteyen kuşun traktörle tarlayı süren çiftçiyi durdurduğu anlar kameraya yansıdı.