Bumblebee konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Bugün televizyon ekranlarında yayınlanacak olan Bumblebee izleyicilere keyifli anlar yaşatacak. 2018 yılında gösterime giren Bumblebee konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Amerikan yapımı aksiyon ve bilimkurgu filmi olan Bumblebee 2018 yılında gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Travis Knight'ın oturduğu Bumbel Bee filminin senaryosunu Christina Hodson'un kaleme aldı. televizyon ekranlarında gösterilmesinin ardından vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında yerini aldı. Peki Bumblebee konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

Bumblebee konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var?

BUMBLEBEE FİLMİ KONUSU

1980'li yıllarda tek başına kalan Bumblebee henüz çok gençtir. Nereye gideceğini bilemeyen ve kimsesi olmayan sarı autobot Bumblebee 1987 yılında sürekli kaçmakta ve saklanmaktadır. Bu süreçte güvenli liman olarak sakin bir Kaliforniya sahil kasabasına sığınmıştır. Charlie ise 18 yaşına basmak üzere olan bir genç kızdır. Bir gün Bumblebee'yi harap halde keşfeder. Çalışma ihtimali olan bir külüstür gördüğünü zanneden genç kadın onu tamir etmek için kolları sıvar. Bumblebee'yi atölyesine götüren ve üzerinde çalışmaya başlayan Charlie, amacına ulaştığında ise bu arabanın sıradan bir "tosbağa" olmadığını keşfeder. Bumblebee ile arkadaşlık kuran Charlie, en yakın arkadaşına dönüşen autobotu peşindeki decepticonlardan koruyabilmek için onunla birlikte bir maceraya atılacaktır.


BUMBLEBEE FİLMİ OYUNCU KADROSU

-Hailee Steinfeld

-John Cena

-Jorge Lendeborg Jr.

-Rachel Crow

-Pamela Adlon

-Christian Hutcherson

-Marcella Bragio

-Ricardo Hoyos

-Glynn Turman

-Gracie Dzienny

-Abby Quinn

-John Ortiz

-Vanessa Ross

-Kenneth Choi

-Megyn Price

-Teresa Navarro

Bumblebee konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

TBMM'de 'sokak hayvanları yasası' gerginliği! Çocuğunu kaybeden annenin üzerine yürüdüler

Sahipsiz hayvanlara yönelik yasa teklifinin komisyon görüşmelerine katılmak isteyen dernek temsilcileri ile meclis personeli arasında gerginlik yaşandı. Sokak hayvanlarının saldırısıyla çocuğunu kaybeden anne muhalefete tepki gösterirdi. Muhalif milletvekilleri acılı annenin üzerine yürüdü