Beş yıldızlı otelde annesini ve babasını çekiçle katletmişti! Cinayet anları kamerada...

Antalya'da 5 yıldızlı otelde tartıştığı babasını çekiçle başına vurup telle boğarak öldüren 37 yaşındaki caninin işlediği cinayeti kamera kaydına alıp sosyal medyada paylaştığı ortaya çıktı. İşte tüyler ürperten cinayet anı...

Antalya'nın Manavgat ilçesi, Çolaklı Mahallesi'nde 5 yıldızlı otelde tatil yapan Dmitry Stepanov, 17 Eylül Cumartesi gecesi bilinmeyen nedenle annesi Tatiana Stepanov ve babası Pavel Stepanov ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Stepanov, çekiçle saldırdığı babasını öldürdü, annesini ağır yaraladı.

CİNAYETİ VİDEO KAYDINA ALIP SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Dmitry Stepanov'un anne ve babasıyla bulunduğu odada yüksek sesli müzik açtığı, ardından video kamerayla odayı kaydetmeye başladığı belirlendi. Dmitry Stepanov'un eline geçirdiği çekiçle babasının ve annesinin başlarına ve vücudunun değişik yerlerine defalarca vurduğu, en sonunda her ikisinin de boğazını telle sıktığı tespit edildi. İşlediği cinayeti ayrıntılı şekilde video kaydına alıp sosyal medyada yayınlayan Stepanov'un, elini yüzünü yıkayıp, sakin bir şekilde odadan çıkıp otelden yaya ayrıldığı belirlendi. Stepanov'un videosunun, şikayet üzerine sosyal medya sitesi tarafından yayından kaldırıldığı kaydedildi.

Beş yıldızlı otelde annesini ve babasını çekiçle katletmişti! Cinayet anları kamerada...

ÇEKİCİ YASTIĞIN ALTINA SAKLAMIŞ

Çekici sakladığı yastığın altından alan Stepanov'un, babasına defalarca vurduğu anları kaydettiği görüntü ortaya çıktı. Görüntülerde Stepanov'un babasını çekiçle defalarca vurup bayılttığı, koli bandı ile ağzını bağlayıp tel ile boğarak öldürdüğü anlar, görüntülere anbean yansıdı. İşlediği cinayetin ardından Antalya'nın Kepez ilçesinde yakalanıp Manavgat'a getirilen ve çıkarıldığı hakimlik tarafından tutuklanan Dmitry Stepanov, bir kafede cinayeti neden işlediğini anlattığı itiraf videosu çekerek sosyal medya sitesinde 'cinayet itirafı' diye paylaşmıştı.

Beş yıldızlı otelde annesini ve babasını çekiçle katletmişti! Cinayet anları kamerada... - Resim : 2

Beş yıldızlı otelde annesini ve babasını çekiçle katletmişti! Cinayet anları kamerada... - Resim : 3

Beş yıldızlı otelde annesini ve babasını çekiçle katletmişti! Cinayet anları kamerada... - Resim : 4

Beş yıldızlı otelde annesini ve babasını çekiçle katletmişti! Cinayet anları kamerada... - Resim : 5

Beş yıldızlı otelde annesini ve babasını çekiçle katletmişti! Cinayet anları kamerada... ile ilgili etiketler Antalya Manavgat

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.