Ayrılığa dayanamadılar... Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser barıştı

Yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi ile izlenen Kanal D'nin sevilen dizisi Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı, kızları Zehra ve Zeynep Nisa'nın babası işletmeci Mustafa Can Keser ile evliliklerinde sorunlar yaşamış ve aralarındaki buzları eritmişti. İkili sürpriz bir kararla 4 yıllık evliliklerini, 2020 yılının Eylül ayında anlaşmalı olarak sonlandırmışlardı. Eski eşler boşandıktan bir yıl sonra ilişkilerine bir şans daha verdiler.


Sihirli Annem'deki Tuğçe rolüyle hafızalarda yer edinen 28 yaşındaki eski oyuncu Damla Ersubaşı, olaylı bir şekilde boşandığı eski eşi ve kızlarının babasıyla yeniden aşk yaşamaya başladı.

Ersubaşı, 2016 yılında hayatını birleştirdiği ve ihanet iddialarıyla gündeme gelen eşi Mustafa Can Keser'i affetmiş, evliliğini devam ettirme kararı almıştı. Fakat evliliklerindeki sorunları aşamayan çift ayrılmayı tercih ederek 2020 yılının Eylül ayında 20 dakika içerisinde tek celsede boşanmışlardı. İkili ayrılık gerekçesi olarak fikren ve ruhen anlaşamadıklarını söylemişlerdi.

Ayrılığa dayanamadılar... Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser barıştı

ESKİ EŞLER YENİDEN BİRLİKTE

Boşandıktan sonra adı mimar Melisa Çallı ile aşk dedikodularına karışan 2 çocuk babası Mustafa Can Keser, eski eşi Damla Ersubaşı ile yeniden barıştı. Daha önce 'Barışmadık, çocuklarımız için görüşüyoruz' diyen çift ayrılığa dayanamadı. Yeniden mutlu bir birliktelik sürdüren çift sosyal medyada birlikte paylaşımlarda bulunuyor, el ele karelerini Instagram'dan yayınlıyor ve yorumlarda ise birbirlerine övgüler yağdırıyorlar. Oyunculuğu bırakan ve son zamanlarda kendi kozmetik markasını yaratan Ersubaşı'na 606 bin takipçili Instagram hesabında çok sayıda takipçisinden 'Bir daha ayrılmayın' şeklinde yorumlar yağıyor. Son olarak Ersubaşı'nın paylaştığı fotoğraf karesine eski eşi kalp emojileri koydu, Ersubaşı da aynı şekilde eski eşine karşılık verdi. Eski eşler böylelikle aşklarını sosyal medyadan gözler önüne bir kez daha serdi. 

Ayrılığa dayanamadılar... Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser barıştı - Resim : 2

Ayrılığa dayanamadılar... Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser barıştı ile ilgili etiketler Damla Ersubaşı Sosyal Medya mustafa can keser
GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...