Acun Ilıcalı Altın Kelebek Ödülünü kime armağan etti? Moralinin bozuk olmasını açıkladı!

47. Altın Kelebek Ödülleri Yılın En İyi Erkek Sunucu ödülünü televizyoncu Acun Ilıcalı aldı. Bu yıl düzenlenen ödül törenine moral bozukluğu ile çıkan Ilıcalı, bunun sebebini de açıkladı. Aldığı Altın Kelebek ödülünü kızlarına armağan etti.

Acun Ilıcalı Altın Kelebek ödülünü aldı. Yılın En İyi Erkek Sunucu kategorisinde halktan aldığı oylarla ödülünü alan ünlü televizyoncu, aldığı ödülü kızlarına armağan etti.

ACUN ILICALI ALTIN KELEBEK ÖDÜLÜNÜ KİME ARMAĞAN ETTİ?

TV8'in patronu ve Türkiye'nin en popüler yarışmalarının yaratıcısı Acun Ilıcalı Altın Kelebek Ödül törenine moralinin bozuk çıktığını söyledi. İşte Ilıcalı'nın konuşması...

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buluyor

"Benim için çok mutsuz bir hafta oldu. Yakın bir dostumu kaybettim. Hayat gelip geçici. Ödüller alıyoruz takdir ediliyoruz, bizim için bundan güzeli yok. Biz Esat'la yola çıktık, şimdi üç bin kişi olmuşuz. Ödülü kızlarım için alıyorum. Benim hayat enerjilerim."

Acun Ilıcalı Altın Kelebek Ödülünü kime armağan etti? Moralinin bozuk olmasını açıkladı! ile ilgili etiketler Acun Ilıcalı Altın Kelebek Ödülleri Pantene Altın Kelebek Ödülleri
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.