3 yıl dolmadan emekli maaşını taşımak isteyenlere 8250 lira promosyon! İşte cayma hakkı bedeli

Emekli banka promosyonları 8250 liraya kadar çıkınca banka değiştirmek isteyenler için emekli promosyon iptal etme işlemleri ilk sırada yer aldı. Hali hazırdaki bankasından ayrılmak isteyenler cayma bedeli konusunda detaylara ulaşmaya çalışmaktadır. İşte, 2022 emekli promosyon cayma bedeli…

Bankalar, emekli promosyon işlemleri esnasında 3 yıl taahhüt istemektedir. Ancak çalıştıkları bankaları değiştirmek isteyen emeklilerde “3 yıl dolmadan emekli maaşı taşıma cayma bedeli” konusunda meraklı olarak araştırmalarını yapmaktadırlar.

Emeklilere yapılan son zamlarla beraber promosyon yarışına giren bankalar vatandaşlar tarafından yakın takibe alındı. Promosyon döneminde bankalar tarafından yüksek teklifler yapılırken cayma hakkı sayesinde emekliler istedikleri zaman bu fırsatı değerlendirerek başka bir bankaya geçiş yapabiliyor.

Bankaya, "Maaşımı 3 yıl sizden alacağım" taahhüdünü vererek promosyondan yararlanan emekliler, bu hak sayesinde daha cazip teklifler ortaya çıktığı zaman bunlardan rahatlıkla yararlanabilecek. Bunun için öncelikle işlemlere başlamadan emeklinin yapması gereken tek şey taahhüt verdiği bankaya promosyon iadesi gerçekleştirmiş olmak.

3 yıl dolmadan emekli maaşını taşımak isteyenlere 8250 lira promosyon! İşte cayma hakkı bedeli

3 Yıl Dolmadan Emekli Maaşı Taşıma Cayma Bedeli

Bir emekli A bankasından 3 yıllık dönem için 375 lira ödeme aldığını farz ettiğimizde 3 gün sonra B bankası 450 lira teklif ettiğini düşünürsek; Emekli A bankasına 375 lire cayma bedeli ödeyerek iade ederek, B bankasına maaşını taşıyabilecek.

Eğer bu emeklinin A bankasından 375 liralık promosyonu almasının üzerinden 1 sene gibi bir zaman zarfı geçmişse bu durumda emeklinin iade etmesi gereken tutar 2 yıllık süreye denk gelen tutar olacak. Emekli, A bankasına 2 yıllık sürenin tutarı olan 250 lirayı iade edecek.

NOT: Sosyal yardımlar ve bankaların düzenlemiş olduğu promosyonlarda tüm bilgiler internet kaynaklı olup verilen rakam ve tutarlardan SuperHaber ekibi sorumluluk kabul etmemektedir.

3 yıl dolmadan emekli maaşını taşımak isteyenlere 8250 lira promosyon! İşte cayma hakkı bedeli ile ilgili etiketler emekli promosyon banka promosyonu emekli promosyonu cayma hakkı cayma bedeli
GÜNÜN VİDEOSU

Evlat nöbetinde bir buluşma daha! Annenin oğluna ilk sorusu duygulandırdı: Aç mısın?

HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan ailelere eylemin 996'ncı gününde katılan Mardinli Akdaş çifti, terör örgütü PKK’dan kaçıp güvenlik güçlerine teslim olan oğullarına kavuştu. Anne Gülperi Akdaş, oğluna sarılıp "Aç mısın?" diye sorması duygulandırdı.