Kadınlara Regl Olunca Bunları Yapın, Kafanız Rahat Etsin! Erkeklere 3 Hayat Kurtaran Tavsiye

Kadınlara regl olunca nasıl davranacağını bilmeyen her erkek başarısızdır diyemeyiz. Her kadında farklı bir ağrı ve süreç yaşatan regl, erkeklerin de hayatını etkiliyor. Partnerinin regl olduğunu bilen bir erkek olmanın avantajlarını araştırdık. Regl dönemindeki kadınlara bunları yapın, kafanız rahat etsin!

Kimisi ağrı kesiciyle regl dönemini geçiştirirken kimi kadın da bitki çayıyla bu sanclı dönemi atlatmaya çalışır. Her kadın da regl ağrısına iyi gelecek bir çareyi kendince bulur. Peki ya erkekler? Kadınlara regl olunca nasıl davranılması gerektiğini biliyorlar mı? Bilmeyenler için yapılması gerekenleri listeledik. Kadınlara Regl Olunca Bunları Yapın, Kafanız Rahat Etsin! Erkeklere 3 Hayat Kurtaran Tavsiye..

İşte Regl Olan Partnerinize Yapmanız Gerekenler

Çikolata Alın

Sinir harbiyle geçen ve ağlama nöbetlerine neden olan regl sancısı için çikolata bir nebze de olsa sakinleştiricidir.

Alttan Almazsanız Yandınız

Zaten tartışmak için sebep arayan kadınlar için regl döneminde en büyük istek dinlenmek, anlaşılmak ve çokça susmaktır. Susun, alttan alın.

Sıcak Su Torbası

ketıla su koyuyorsun, sıcak su torbasına dolduruyorsun. tölerans seviyesini bir iki tık yukarı çekiyorsun.

Son olarak kadının ayaklarını sıcak, gönlünü hoş tutuyorsun!

 

 

 

Kadınlara Regl Olunca Bunları Yapın, Kafanız Rahat Etsin! Erkeklere 3 Hayat Kurtaran Tavsiye ile ilgili etiketler regl ağrısı regl sancısı nasıl geçer
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.