Yasak aşk iddiaları sonrasında Aslı Bilimlier'den bir şans daha! Boşanmaktan vazgeçti...

Deha Bilimlier ile modacı Gülşah Saraçoğlu arasında çıkan aşk dedikodularının hemen ardından gündeme bomba gibi bir haber düştü. 3 çocuk annesi Aslı Bilimlier’in boşanmaktan vazgeçtiği ve eşine bir şans daha verdiği belirtildi.

Uzunca bir süredir magazin gündemini meşgul eden Deha Bilimlier ile modacı Gülşah Saraçoğlu arasında çıkan aşk dedikoduları sonrasında 2. Sayfa programında bir iddia ortaya atıldı.

Yaşanan gelişmeler akabinde Gülşah Saraçoğlu ve Deha Bilimlier ikilisi yasak aşk iddialarını tamamen yalanlarken konuya daha sonradan dahil olanların açıklamaları mevzuyu daha da derinleştirmişti. Deha Bilimlier’in evden ayrılarak bir arkadaşının yanında kaldığı ve Saraçoğlu’nunda Miami’ye gittiği belirtilmişti.

Yasak aşk iddiaları sonrasında Aslı Bilimlier'den bir şans daha! Boşanmaktan vazgeçti...

2. Sayfa programının iddiasına göre ise Aslı Bilimlier’in 3 çocuğunun hatırına eşi Deha’ya bir şans daha verdiği ve boşanmaktan vazgeçtiği ifade edildi.

Yasak aşk iddiaları sonrasında Aslı Bilimlier'den bir şans daha! Boşanmaktan vazgeçti... ile ilgili etiketler Deha Bilimlier Gülşah Saraçoğlu Aslı Bilimlier
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...