Yalnız Kurt 2. sezon ne zaman başlıyor? 2022 Yalnız Kurt dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Yalnız Kurt 2. sezon tarihi konusunda dizinin hayranlarını araştırmalarına devam etmekte. Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanan ve ilk sezonuyla izlenme rekorları kıran Yalnız Kurt dizisinin yeni sezon tarihi merak edilmektedir. İşte, Yalnız Kurt 2. yeni sezon oyuncu kadrosu…

ATV ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan ve her bölümüyle izlenme rekorları kıran Yalnız Kurt dizisinin 2. yeni sezonu için geri sayıma geçildi. Yapımcı ve yönetmen Osman Sınav imzalı Yalnız Kurt dizisi aksiyon dolu sahneleriyle hafızalara kazınmıştı.

Yalnız Kurt 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

ATV ekranlarında yayınlanan ve yakın tarihe ışık tutan Yalnız Kurt dizisinin 2. yeni sezonunun Ekim ayının ortalarına doğru başlaması bekleniyor. Senaryosunu Murat Koca ve Aybars Bora Kahyaoğlu'nun kaleme aldığı Yalnız Kurt dizisi için önümüzdeki günlerde açıklama yapılması hedefleniyor.

Yalnız Kurt 2. Sezon Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Yalnız Kurt dizisinin oyuncu kadrosunda; Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han, Polat Bilgin, Kürşat Alnıaçık, Hilmi Özçelik, Yaprak Medine, Gökten Oktay Göztepe, Almina Günaydın gibi isimler yer alıyor.

Yalnız Kurt 2. sezon ne zaman başlıyor? 2022 Yalnız Kurt dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Yalnız Kurt Sezon Finalinde Neler Yaşandı?

Topal'ın, Sare ve Ela'yı kaçırarak tuzağa düşürdüğü Altay, vurularak düştüğü uçurumdan kurtulur. Mira yaralanmış, Sare ve Ela ise hala rehin haldedir. Altay, Topal'ın onlara zarar vermesini engellemek için elini çabuk tutmak zorundadır.

Viking, Kuzey Irak cezaevlerinde devlet tarafından diplomasi ile kurtarılmayı beklerken sürpriz bir ziyaretçisi gelir. Bu sürpriz ismin Viking'i cezaevinden kurtarmak için şartlı bir teklifi vardır. Viking bu şartı kabul etmek zorunda kalsa da mevcut durumu avantaja dönüştürecek planları da hazırdır.

Yaralı bir halde Topal'ın elinden kurtulan Mira, Altay ile birlikte hangara gelir. Gidecek bir yeri olmayan Mira'yı Altay hangarda misafir eder. Mira ise Altay'ın odasında Yavuz Yıldırım'ın defterini bulur. Mira'nın kafasında Altay hakkında taşlar yerine oturmaya başlar. Altay'ın, Yavuz Yıldırım'ın oğlu olduğunu anlamıştır.

Yalnız Kurt 2. sezon ne zaman başlıyor? 2022 Yalnız Kurt dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? - Resim : 2

Halit'in yaşadığını öğrenen Davut Bahadır onunla yüzleşmek istemektedir. Davut Bahadır'ın yaşadığından haberi olmayan Halit için bu yüzleşme büyük bir şok ve korku sebebi olur.

Altay ve Doğan ise tüm hazırlıklarını yapıp yeni bir hedefe doğru ilerlerler. Artık açıktan savaşan bu ikiliyi oldukça zorlu bir yol beklemektedir.

Uçurumdan son anda kurtulan Altay, Sare ve Ela'yı kurtarabilecek mi, yoksa Topal önce mi davranacak? Viking'i Kuzey Irak'taki hücresinde ziyaret eden kişi kim ve Viking'e ne teklif etti? Altay'ın Yavuz Yıldırım'ın oğlu olduğunu öğrenen Mira ne yapacak? Halit'in yaşadığını öğrenen Davut ve Halit'in büyük yüzleşmesinde neler yaşanacak? Altay ve Doğan'ı harekete geçiren yeni hedefleri ne olacak?

Yalnız Kurt 2. sezon ne zaman başlıyor? 2022 Yalnız Kurt dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? ile ilgili etiketler yalnız kurt yeni sezon oyuncu kadrosu
GÜNÜN VİDEOSU

Sahte araç satış ilanları ile 70 milyon TL topladılar... O dolandırıcılar işte böyle yakalandı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, nitelikli dolandırıcılık ve suç işlemek amacıyla örgüt kurma ve kurulan örgüte üye olma suçlarına yönelik 15 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Sibergöz-9' operasyonlarında toplam 37 şüphelinin yakalandığını duyurdu. Bu şahısların oltalama siteleri üzerinden araç sigortası yapmak vaadiyle vatandaşlarla irtibat kurdukları tespit edilirken sahte ilanlar ile kapora bedeli talep ederek 49 kişiyi dolandırdıkları tespit edildi.