WhatsApp Yepyeni Bir Özelliği Tanıttı! Özellik Neden Bu Kadar Geç Geldi Yankıları Duyuldu! Yenilik Çok Beğenildi! İşte WhatsApp Yeni Özelliği.

WhatsApp yepyeni özelliği ile 'neden daha önce yokmuş' dedirtti. WhatsApp sürekli yenilenen uygulama özellikleri ile gündeme geldi. Mesajlaşma platformu olan WhatsApp 'yok artık' dedirten özelliğini tanıttı.

WhatsApp yepyeni özelliği ile 'neden daha önce yokmuş' dedirtti. WhatsApp sürekli yenilenen uygulama özellikleri ile gündeme geldi. Mesajlaşma platformu olan WhatsApp 'yok artık' dedirten özelliğini tanıttı. 

 

Mesajlaşma uygulaması olarak neredeyse herkesin en başta kullandığı WhatsApp, görüşmelerinde yepyeni bir tanıtımla geldi. Grup konuşmalarına yeni bir güncelleme getiren uygulama, sonradan sohbete dahil olma özelliği ile pes dedirtti. Görüşmelere sonradan dahil olarak, önceden konuşulanları okumak da mümkün olabilecek.

Görüşmelere katılmak için bir kez dokunmak gerekecek. Bu yöntemle sizde grup görüşmelerine dahil olabileceksiniz. WhatsApp özelliği çok beğenilirken bazı endişeleri de beraberindeki getirdi. Bir onay olacak mı veya direk görüşmelere girilecek mi? Merak konusu oldu. 

 

WhatsApp Teknolojisi Gelişti! Yeni Güncelleme İle Grup Konuşmalarına Direk Girilebilir Hale Geldi!

 

WhatsApp uygulaması milyonlarca kişinin kullandığı ve artık olmazsa olmazlar arasında yerini aldı. Standartları uygulama olarak tercih edilen WhatsApp, uzun zamandır olmayan bir yeni güncelleme ile dikkatlerin üzerine çekti. Grup konuşmalarında yeni bir görüşmeye katılmak ve konuşmaya dahil olmak artık çok kolay.. 

 

Pek çoğumuzun fark etmediği, ancak bugün duyurulmasıyla “Neden daha önce yoktu?” dedirten bir özelliğe kavuşuyor. Yeni özellik, grup olarak videolu veya sesli görüşme gerçekleştiren herkesi ilgilendiriyor. WhatsApp grup konuşmalarına tek bir tık ile dahil olabilir duruma geldi. Bu arada önceki sohbet alanı da sizin ekranınıza gelecek. WhatsApp Yeni bu özelliği ile beğenilirken endişe kaynağı da oldu. 

 

WhatsApp mesajlaşma uygulaması olarak oldukça iddialı bulunuyor. İddialı bu uygulama ile bir tık ile konuşmalara katılmak mümkün olabilecek. Uygulama yeni güncelleme ile bunu kolay hale getirdi. WhatsApp severler yeni güncelleme sizleri bekliyor. 

 

WhatsApp Yepyeni Bir Özelliği Tanıttı! Özellik Neden Bu Kadar Geç Geldi Yankıları Duyuldu! Yenilik Çok Beğenildi! İşte WhatsApp Yeni Özelliği. ile ilgili etiketler watsapp
GÜNÜN VİDEOSU

Kastamonu'da şiddetli yağış! Dereler taştı, okullar tatil edildi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde şiddetli yağış nedeniyle hayat durma noktasına geldi. İnebolu Çayı'nda ortaya çıkan görüntüler ise oldukça korkutucu.