2024 Nisan ayının en güçlü Android telefonları!

Mobil teknoloji dünyasında rekabet her geçen gün artarken, AnTuTu'nun belirlediği en güçlü Android telefon listesi, kullanıcıların doğru telefon seçimini etkileyecek nitelikte. Her ne kadar listedeki telefonlar performans açısından zirvede olsalar da, kullanıcıların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda detaylı bir değerlendirme yapmaları önem taşıyor. İşte, 2024 Nisan ayının en güçlü Android telefonları...

Mobil teknolojinin önde gelen performans test platformlarından AnTuTu, her ay olduğu gibi Nisan ayının da en güçlü Android telefon modellerini belirledi. Bu liste, mobil teknoloji tutkunları ve kullanıcıları için merakla beklenen bir referans noktası olma özelliğini taşıyor. İşte, AnTuTu performans değerlendirmesine göre Nisan ayının en güçlü Android telefonları!

2024 NİSAN AYININ EN GÜÇLÜ ANDROİD TELEFONLARI

AnTuTu'nun son açıklamasına göre, 2024 Nisan ayının en güçlü Android telefonu unvanı, Türkiye pazarında bulunmayan Asus ROG Phone 8 Pro'ya gitti.

2024 Nisan ayının en güçlü Android telefonları!

Bu cihaz, olağanüstü performansı ve özel oyun deneyimi sunan özellikleriyle dikkat çekiyor. İkinci sırada ise yine Türkiye'de resmi olarak satışı olmayan iQOO 12 modeli yer aldı. Listede üçüncü sırayı ise Red Magic 9 Pro+ aldı.

AnTuTu'nun yayınladığı en güçlü Android telefon modelleri listesinde, sıralama şu şekilde devam ediyor:

 1. Vivo X Fold3 Pro
 2. Vivo X100 Pro
 3. iQOO 12 Pro
 4. iQOO Neo9 Pro
 5. OPPO Find X7 Ultra
 6. Vivo X100
 7. OnePlus 12

 

Listedeki bu modellerin tamamı Türkiye'de resmi olarak satılmıyor ancak performans ve teknolojiye olan katkılarıyla dikkat çekiyorlar. Özellikle Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, listedeki birçok modelde öne çıkan ortak bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte, MediaTek'in Dimensity 9300 işlemcisi bazı modellerde tercih ediliyor ve rekabeti kızıştırıyor.

NİSAN AYININ ORTA SEVİYE EN İYİ ANDROİD TELEFONLARI

AnTuTu'nun Nisan ayı güçlü telefon listesinde, orta seviye modeller de yer alıyor. Bu modeller arasında performans ve fiyat dengesiyle öne çıkanlar şunlar:

 • OnePlus Ace 3V
 • Realme GT Neo 6 SE
 • Realme K70E
 • Realme GT Neo 5 SE
 • Redmi Note 12 Turbo
 • OPPO Reno11 5G
 • iQOO Neo7 SE
 • iQOO Z8
 • Redmi Note 12T Pro
 • OnePlus Ace Racing Edition 
 
 
 
2024 Nisan ayının en güçlü Android telefonları! ile ilgili etiketler Android AnTuTu
GÜNÜN VİDEOSU

Marmaray'da büyük kavga! Tekmeler ve yumruklar havada uçuştu

İstanbul'da bayramın son günü Marmaray Sirkeci Durağı’nda trenin içinde vatandaşlar arasında iddiaya göre bir çiftin öpüşmesi nedeniyle çıkan tartışma sonucunda ortalık savaş alanına döndü.